Nůžkové stany pro párty i pro skladovací prostor

Nůžkové stany se staly nezbytnou součástí vybavení domácností a firem jako zázemí pro rauty, koktejly, VIP zóny, poskytují zázemí pro různé organizátory, luxusně zastřeší nejen prodejce s občerstvením, ale každou kulturní, sportovní nebo jinou společenskou akci. Toužíte udělat svým známým nebo dětem radost? Tak jim pořiďte kvalitní nůžkový stan v hřejivé barvě. Proč si stále nechat znepříjemňovat pohodu náhlým deštěm či větrem, popřípadě silnými slunečními paprsky? Navíc pro nůžkový stan naleznete uplatnění i po akci, pokud potřebujete rychle schovat před deštěm zahradní techniku, nedosušené prádlo nebo jen kolo či motorku. Ano, nůžkové stany se používají i jako dočasný skladovací prostor.

Náš tip: Na zahradu patří také zahradní houpací křeslo.

Nůžkové stany – elegantní řešení  

800x600_80804-1330344707-bigNůžkové stany elegantně zastřeší každou společenskou událost, jen vybrat vhodný rozměr. A pokud sháníte kvalitu za jedinečné ceny, tak rozhodně zavítejte do internetového obchodu t-zbozi.cz. Pak jen stačí si vybrat vhodný rozměr, barvu a do dvou pracovních dnů máte objednávku doma. Pochopitelně na velké jednorázové akce, jako je svatba je lépe si stan pronajmout včetně podlahy, osvětlení, zahradního nábytku, topení, zvukové techniky apod. Máte možnost si zapůjčit i nádobí, pivní sety, mobilní bar apod.

Nůžkové stany – špičková kvalita

Nůžkové stany  – zaručená kvalita, vysoká stabilita, jednoduchá údržba, snadná montáž a demontáž, dlouhá trvanlivost – víc než deset let. Široká paleta barev a unikátní design se snoubí s báječnou cenou. Máte přirozeně taktéž možnost si pořídit levnou variantu –  nůžkový stan se střechou bez opláštění a bočnice si dokoupit až v příhodnějším čase.    K dispozici jsou i náhradní díly a další příslušenství –  taška, moskytiéra, bočnice atd. Nůžkové stany jsou vyrobené podle platných evropských norem a standardů!

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *