Potřebujete si akutně půjčit?

Americká hypotéka je výborným způsobem, jak snadno a rychle přijít k potřebným financím. Dostali jste se do finančních nesnázích a potřebujete si akutně půjčit? Právě tato hypotéka, kterou vám nabízí nebankovní společnosti, je rychlým a adekvátním řešením.

Získejte úvěr s ručením nemovitostí

Uvažujete nad americkou hypotékou, a přemýšlíte, jakou nemovitostí budete ručit? Možností máte spoustu. Nejčastěji lidé volí klasiku, jako je rodinný dům. Můžete však bez problému získat ale i hypotéku na pozemek, pokud žádnou nemovitost nevlastníte, nebo třeba i hypotéku na družstevní byt. Záleží na tom, jaký objekt máte k dispozici. Přípustné je prakticky cokoliv, co má nějakou hodnotu. Je logické to, že čím hodnotnější nemovitostí budete ručit, tak tím více peněz si budete moci půjčit.

Bezúčelová půjčka, která vám otevře nové možnosti

Nebankovní hypotéky bez registru spadají do kategorie bezúčelových úvěrů. To bude v praxi znamenat to, že jakmile získáte peníze, budete je moct použít jakkoliv, není nutné o svých účelech komukoliv říkat. Nikdo se vás samozřejmě nebude ptát na to, na co peníze potřebujete nebo jak je plánujete utratit. Není to klasický spotřebitelský úvěr ani klasická hypotéka na bydlení. Je to finanční produkt, který vám dá konečně svobodu a nebude vás nijak omezovat.

Žádost o úvěr můžete podat ještě dnes

Nemáte s nebankovními půjčkami zkušenosti, a proto nevíte, jak o ně zažádat? Je to jednodušší, než jste si vůbec dokázali představit. Oproti bankám za tím stojí mnohem méně práce a úsilí z vaší strany, ušetříte spoustu své energie a také cenného času, kterého si tolik vážíte. Postupujte tedy podle následujících instrukcí:

 

  • Vyplňte základní online žádost, do které uveďte všechny potřebné základní údaje
  • Vyčkejte na to, až vás bude kontaktovat specialista, který s vámi probere vše, co jste vyplnili, vaše představy ohledně splácení, vaše požadavky a tak podobně
  • Nechejte ocenit svou nemovitost, aby bylo možné spočítat výši úvěru
  • Pořádně si prostudujte smlouvu a zeptejte se na vše, co vás zajímá
  • Podepište ji a čekejte na své peníze, které budou do pár pracovních dní na vašem účtu

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *