Chybí vám peníze?

Chtěli byste si začít plnit své sny, ale stále vám na to chybí peníze? Život je příliš krátký na to, abychom čekali, až si budeme moci všechno dovolit. Využijte proto možnost americké hypotéky a na věci, které si tolik přejete, si zkrátka a jednoduše půjčte.

Půjčka s úrokem již od 3 % p.a.

O nebankovních společnostech kolují zvěsti, že sice půjčí prakticky každému, avšak jejich finanční produkty nejsou tak výhodné. To byla pravda možná dříve, je však nutné podotknout, že za poslední dobu se kvalitě americké hypotéky posunula na zcela novou úroveň. Zapomeňte na šíleně vysoké úrokové sazby, nyní vás mohou těšit úroky, které se pohybují již od 3 % p.a. To je hodnota, se kterou se dost často setkáte i v klasických bankách, tudíž lze říci, že nebankovní instituce mohou konečně plnohodnotně konkurovat bankám a nabízet svým klientům ještě lepší podmínky než dříve.

Pokud však máte záznam v registru dlužníků nebo snad neprokazatelné příjmy, tak je potřeba počítat s tím, že se úroková sazba může pohybovat směrem nahoru. I tak se ale nebojte, zvýšení je velmi malé a rozhodně se vám to stále vyplatí. Jen je dobré s tím dopředu počítat, že i tato možnost může nastat. Záleží však samozřejmě na tom, jak moc velký záznam máte nebo jaké jsou vaše aktuální prokazatelné příjmy. Hypotéka bez doložení příjmů může být totiž velmi tolerantní.

I další výhody vás nadchnou

Tím však výhody půjček od nebankovních společností ani zdaleka nekončí. Americká hypotéka vám toho může nabídnout mnohem více, záleží, co od ní očekáváte. Pojďte se s nimi seznámit a sami se rozhodnout, jestli vás zaujali a jestli si myslíte, že by vás úvěr od této nebankovní instituce mohl obohatit více než klasický bankovní.

  • Splatnost v řádech desítek let, od 1 do 30 let
  • Možnost splatit svou pohledávku dříve, a to bez jakýchkoliv sankcí
  • Úvěr i pro ty, kteří mají záznam v registru dlužníků
  • Není nutné dokládat svoje příjmy a prokazovat se jimi
  • Bezpečné ručení nemovitostí, kterého se nemusíte bát
  • Možnost vyřídit si všechno z domova, jen po telefonu a po mailu
  • Peníze získáte již do dvaceti čtyř hodin

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *