Americká hypotéka má férové podmínky

Chcete si půjčit peníze, ale už předem víte, že vás díky zápisu v registru dlužníků v bance odmítnou? Nezoufejte, banka přeci není jediné řešení, které máte k dispozici. Raději běžte navštívit nebankovní společnost, kde vás naopak přivítají s pokorou a radostí.

Atraktivní úvěr dostupný každému

Uvažujete nad hypotékou bez registru, a to hlavně díky všem výhodám, které tato půjčka nabízí? Až třicet let splácení, možnost předčasného splacení pohledávky zdarma, férové podmínky a bleskové vyřízení – přesně toto jsou charakteristiky, které vystihují půjčky od nebankovních společností. Dejte jim šanci i vy, je to skvělý způsob, jak získat nezbytné finance, které potřebujete nikoliv pouze na splnění vlastních přání a cílů, ale také na splacení svých dluhů či vyplacení z exekuce. Ano, americká hypotéka je vhodná i na tyto nepříjemné záležitosti.

Záznam v registru vás neohrozí

Rádi byste si zažádali o nebankovní hypotéky bez registru, ale bojíte se, že budete odmítnuti díky tomu, že máte nějaký záznam v registru dlužníků? Toho se obávat nemusíte. Nebankovní společnosti se totiž pokouší vycházet vstříc naprosto všem, samozřejmě je to velmi individuální a nikdo vám nyní slíbit nemůže, že vám bude vyhověno. S největší pravděpodobností tomu tak však bude, pokud zkrátka budete moci ručit nemovitostí, tak vám společnost nějaké záznamy odpustí, a i tak vám potřebné finanční prostředky poskytne. Určitě to tedy stojí za zkoušku, na rozdíl od bankovních institucí, kde by vám díky zápisu v registru dali rovnou červenou.

To samé platí o výši vašich příjmů. Jestliže jste právě bez práce nebo třeba již dlouhou dobu na nemocenské dovolené, pravděpodobně nemáte žádné vysoké příjmy. Americká hypotéka bez dokládání příjmů však vysoké příjmy ani nevyžaduje. Nebudete muset dokládat svoje příjmy, díky čemuž se vaše šance na získání zdařilého a výhodného úvěru zvýší. V bance byste opět neuspěli, protože pokud nejste schopni doložit výši svých příjmů, tak jste pro tyto instituce nevhodným žadatelem o půjčku a dají přednost někomu jinému. V nebankovních společnostech se s touto formou „spravedlnosti“ nesetkáte. Zde mají rovné šance všichni.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *