Žádné platby předem

Solidní poskytovatel různých hypoték a půjček se pozná i podle toho, že s vámi vše projedná a nechá vám čas na rozmyšlenou. Nikdy na vás netlačí a hlavně – nechce žádné poplatky ještě před tím, než vůbec k podepsání smlouvy dojde.

Stačí jedna malá chyba nebo opomenutí a banka před vámi zavře na několik dlouhých let dveře. Například v tom případě, když potřebujete půjčit peníze. Tou chybou může být opožděné splacení dluhu zdravotní pojišťovně nebo sociální správě.

Jak řešit situaci, kdy potřebujete nutně a okamžitě finance? Čekat roky na to, až se záznam v registru vymaže je pro vás nepřijatelné. Už jste slyšeli o nebankovní americké hypotéce? Někteří žadatelé o půjčku se tohoto řešení trochu obávají. Není k tomu žádný důvod. Čím dál více klientů se obrací právě na nebankovní instituce, které jsou schopné poskytnout dobré podmínky pro ty, kteří potřebují pomoc. Vyřízení může být opravdu bleskové. Zatímco v bance byste museli dlouho čekat, v tomto případě stačí jen několik málo kroků a opět budete stát pevně na nohou. Běžný úrok, který je poskytován, činí většinou sedm procent ročně.

Klient může mít v tomto případě i záznam v některém registru dlužníků. Pokud máte jen drobný záznam, pak můžete získat nebankovní americkou hypotéku, u níž je poskytován úrok už čtyřprocentní. Totéž platí i v případě, že seženete ochotného přítele nebo příbuzného, který bude vaším spolužadatelem. Může jím být kdokoliv. Třeba i životní partner.

Rozhodnutí vám může usnadnit analýza vaší situace, kterou vám odborníci mohou zdarma vypracovat. Pak už záleží jen na vás, jak se rozhodnete. Neobávejte se žádné platby předem. Do doby, nežli podepíšete smlouvu, je vše opravdu nezávazné.

Kromě těchto výhod přináší nebankovní americká hypotéka ještě jednu. Nikomu nebude nic do toho, nač své finance využijete. Můžete si třeba udělat s rodinou krásnou dovolenou, na kterou nikdy nezapomenete. Život je přeci tak krátký a musíme si ho užít podle svých představ.

A pokud se nám nabízí možnost, jak si své sny začít konečně plnit, pak bychom neměli váhat.

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *