Sháníte peníze na rekonstrukci? Vyberte si správnou půjčku

Jsou věci, na něž se určitě půjčovat nevyplácí. Mezi ně patří například drahé vánoční dárky nebo dovolená. Na některé trvalejší hodnotné účely se však půjčka vyplatí. A to třeba právě na rekonstrukci bydlení. Ať už se chystáte svůj domov jen zvelebit, nebo vám nezbývá nic jiného než si pořídit nové spotřebiče, protože ty staré už nefungují, úvěr byste měli vybírat s rozumem.

První variantou je návštěva nějaké banky. K tomu se však v dnešní době uchyluje čím dál méně lidí, jelikož všichni víme, jak to probíhá v bance. Čeká vás hromada papírování a všechno bude trvat mnohonásobně déle než u nebankovní společnosti. A navíc se také může stát, že vám půjčku vůbec neschválí, protože jste kdysi nedopatřením zaplatili pozdě účet za telefon.

Nebankovní půjčky nemusí být nebezpečné

Vydat se k nebankovní společnosti určitě není špatná volba, avšak musíte si vybírat. Těch, které vydělávají na tom, že jejich klienti nezvládají splácet, je opravdu spousta. Dobře si proto čtěte podmínky a nenechte se nachytat. Rovněž si dejte pozor, abyste si vybrali produkt, který odpovídá vašim potřebám. Například společnost Ferratum má tři základní varianty půjček a ne všechny vám musí vyhovovat.

Půjčka může být zároveň vaším měšcem peněz do zásoby

Základní variantou je u Ferratumu mikro půjčka. Ta vám umožňuje získat nižší částku na krátkou dobu, pro nové klienty je zcela zdarma (pokud ji včas splatíte). Jejím opakem je Ferratum Plus, úvěr na vyšší finanční obnosy a delší dobu. Ten je však dostupný pouze pro opakované klienty.

Zajímavou variantou na pomezí půjček Micro a Plus je tzv. Ferratum Credit. Tento úvěr se tváří v podstatě jako váš měšec peněz, z něhož si libovolně berete a zase sem finance vracíte. Pokud zrovna žádnou finanční injekci nepotřebujete, nic neplatíte. V opačném případě musíte každý měsíc zaplatit aspoň 12,5 % z aktuálně dlužné částky.

Jak vidíte, možností je spousta. Vybírejte pečlivě a do rekonstrukce se pusťte s radostí.


Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *