Krátkodobý pronájem bytu se dá řešit zajímavým způsobem

Byt, který zase tak moc nevyužíváme. Má ho tisíce lidí a neustále si klade otázku, co s ním vlastně dělat. Možná se za rok nebo pět let hodí víc a budeme v něm bydlet sami, ten čas ale ještě nenastal. Určitě se ale vyplatí uvažovat o pronájmu, krátkodobém nebo dlouhodobém, na tom jistě zase až tolik nesejde.

Byt je investicí, která by se měla s postupem času zhodnocovat. Vlastní nemovitost, to je přeci v dnešní době zdaleka největší bohatství. A to zvláště v našem hlavním městě.

Byt v Praze, to je záruka pravidelných a zajímavých příjmů

Krátkodobě pronajímat garsonku v hlavním městě, to se může opravdu hodně vyplatit. Zkuste si vzít k ruce papír a kalkulačku, vše si podrobně propočítat a vzít v potaz všechna pro a proti. Bezesporu to vyjde zcela jasně, takový podnik je totiž zkrátka sázkou na jistotu.

Ano, poptávka po ubytování v Praze bude, co svět světem stojí. Neplatí to jen pro turisty, mnoho lidí jezdí do Prahy za brigádami, protože hodinová mzda je hodně odlišná od jejich domovského regionu.

Nechte za sebe jednat profesionály, kteří se o vše postarají

Když se řekne správa Airbnb, mnoha lidem se jistě vybaví tento zprostředkovatel krátkodobého ubytování, jehož statistiky doslova a do písmene lámou světové rekordy. Ovoce to může přinést i vám a komu by se v dnešní době nehodilo pár tisíc měsíčně navíc? Pokrytí vlastní hypotéky, možnost provozovat víc a víc koníčků nebo si prostě udělat radost něčím novým.

Neplaťte ani o haléř víc, než jsou reálné náklady

Cena za správu krátkodobého pronájmu přitom není nikterak vysoká. A vězte, že je započteno úplně vše, včetně úklidu vašeho bytu po návštěvnících – komplexnost je totiž hodně důležitá. Profesionální nafocení, ale také osobní předání klíčů, to vše může být v ceně už prakticky za pětinu hodnoty celé rezervace.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *