Moderní doba nabízí nepřeberné množství vychytávek do vašich domácností. Co vám nesmí chybět?

Již dávno neplatí, že jediná chytrá zařízení jsou naše mobily, tablety a počítače, protože dnes už lze nainstalovat operační systém téměř do všeho. Díky tomuto faktu se setkáte s neuvěřitelným množstvím nejrůznějších vychytávek vedoucích k větší bezpečnosti, pohodlí i eleganci vašich domovů. Jaké předměty vám vykouzlí příjemnější atmosféru?

Jistota, zábava i pěkný pocit

Vyjmenovat seznam veškerých inteligentních předmětů by bylo spíše záležitostí obsáhlé knihy, a proto se zmíníme pouze o těch nejzajímavějších novinkách. Nejdříve začneme tím nejdůležitějším, což je samozřejmě bezpečí vašeho majetku. To si zařídíte díky moderní Homeguard kameře, na kterou se lze napojit odkudkoliv z celého světa. Pokud tato vychytávka zaznamená jakýkoliv pohyb nebo neobvyklý zvuk, zatímco budete na cestách, pošle vám upozornění do mobilu.

Nyní k příjemnější záležitosti, kterou je bezpochyby zábava. Sledujete rádi televizi a chtěli byste i ze starší verze udělat novodobou smart TV s přístupem k internetu? Pak není potřeba kupovat novou, jelikož stačí jen vsadit na sílu Android box TV. Zmíněné zařízení se o proměnu postará snadno a rychle.

I maličkosti potěší

Oblíbeným hitem posledních let je především LED pás. Ten se často používá jako podsvícení televize nebo různých druhů nábytku. Originální atmosféru vám zajistí možnost změny barevného spektra, takže můžete každou chvíli vykouzlit úplně jiný pocit.

Nových vlastností se dočkalo i vážení vaší postavy. Chytrá Bluetooth váha již neukazuje pouze hmotnost, nýbrž i dalších sedm tělesných parametrů. Jejím plusem je schopnost připojení k vašemu fit náramku, takže budete mít veškeré údaje spořádaně pohromadě. Pestrý seznam podobných vymožeností naleznete na stránkách internetového obchodu carneo.cz.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *