Český výrobce POLAK CZ představuje nový dílenský nábytek pro letošní rok

Firma POLAK CZ má na našem trhu velmi dobré postavení, a to nejen co se týče dílenského nábytku. Vyrábí také montované haly postavené v různých státech Evropy. Také nábytek vyváží do zahraničí, například do Estonska či Španělska. Daří se jí už dlouhá léta, jelikož neusíná na vavřínech.

Firma se neustále snaží přinášet nový dílenský nábytek. Mohlo by se zdát, že už není co vymýšlet. Stačí dobrý dílenský stůl, skříň, možná pojízdná skříňka a je hotovo. Opak je ale pravdou. Pokud si prohlédnete sortiment POLAK CZ, zjistíte, jaké obrovské možnosti vlastně máte.

Letos jsou nové například elektro skříně

Společnost přizpůsobuje svou nabídku tomu, o co je zájem. To ostatně potvrzují i novinky pro letošní rok. V sortimentu nově přibyly třeba dobíjecí skříně pro mobilní telefony, které mají šestnáct samostatných boxů se zámky. Do boxu si zavřete telefon, tablet či jiné mobilní zařízení a necháte ho dobít. Ideální řešení nejen do dílny, ale zejména do společných prostor (šatny, jídelny).

S dobíjením souvisí i další novinka, konkrétně jde o boxovou dobíjecí skříň. Má osm boxů a v každém z nich dvojici zásuvek pro dobíjení dvou zařízení. I tato skříň je opatřena zámky, hodí se zejména pro nabíjení elektrických zařízení.

Zajímavé jsou nástavby na pracovní stůl

Potřebujete úložný prostor, avšak v dílně už prostě není místo na další skříň? Přesně pro tyto situace jsou skvělé nástavby pracovních stolů, buď skříňové, nebo sloupkové. Do polic si naskládáte šroubky či jiné pomůcky, které potřebujete mít po ruce.

Antistatický nábytek proti elektrostatickému výboji

Na některých pracovištích je zapotřebí přemýšlet o elektrostatickém výboji. Právě proto má POLAK CZ ve své nabídce také ESD PROGRAM, tedy program antistatického nábytku. Veškeré produkty z této řady jsou vyrobeny ve shodě s normou ČSN EN 61340-5-1, takže s nimi splníte zákonné náležitosti.

Novinek je ještě více, vývojový tým pracuje na tom, aby dílenský nábytek vždy odpovídal přáním a potřebám zákazníků. Jistě i díky tomu se firmě i po dlouhých letech vede tak dobře.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *