Jaké výhody nabízí příchytky Schnabl?

Hledáte vhodný způsob, jak přichytit trubky, kabely a kabelové svazky ke stropu, zdi nebo podlaze? Pak jistě oceníte plastové příchytky na kabel od výrobce Schnabl. Tento druh příchytek si získal popularitu mnoha řemeslníků, a to zejména díky značným výhodám oproti jiným druhům příchytek. A jaké výhody tyto příchytky na kabely přináší?

Patentovaný upevňovací systém

Příchytky na kabely Schnabl využívají pro upevňování plug-in technologii, není třeba za tímto názvem hledat žádné složitosti. Jedná se o systém upevňování, kdy se vyvrtá otvor o průměru 6 mm a příchytka na kabel se zasune do daného otvoru a je hotovo. Díky využití technologie plug-in není již třeba připevňovat šrouby či hřebíky, příchytka se z otvoru jen tak nedostane. O to se postará excentrický dřík příchytky, který aktivně odolává zpětnému tahu. Použití příchytky na kabely Schnabl je tak jednoduché a velice rychlé.

Různé podklady

Každého řemeslníka potěší kromě rychlé montáže také možnost využít příchytky na kabel Schnabl téměř na všechny pevné a soudržné podklady, zejména pro beton, pórobeton, plnou i dutou cihlu nebo sádrokartón. Plastové příchytky na kabely či trubky lze využít pro upevnění kabelů či potrubí v horizontálním i vertikálním směru. Výsledkem jejich použití je dokonale zajištěné potrubí či kabely.

Široký výběr příchytek

Požadavky na upevnění se velmi různí, od jednoduchého ukotvení až po složitější scénáře. I v tomto ohledu se lze na kabelové příchytky spolehnout. Plastové příchytky jsou dostupné v mnoha variantách, ať jde o příchytky pro jednu či více trubek, a to s mezerami nebo bez mezer, příchytky pro různé velikosti a typy kabelů apod.

Poznejte jejich výhody i vy. Příchytky na kabely najdete na e-shopu Schnabl.cz.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *