Pestré bublinkové obálky

Poohlížíte se po originálním obalovém materiálu? Už nemusíte. Poradíme vám, kde seženete ty nejoriginálnější obálky na trhu! 

Pestré bublinkové obálky, ať již papírové nebo fóliové, si oblíbili nejenom malí caparti. Originální obalový materiál, jejž jednoznačně představují, se těší stále větší popularitě i mezi dospělými. A to zcela právem. Nevěříte?

Praktické bublinky

Přednosti bublinkových obálek obecně jsou nasnadě. Vy coby odesílatel jejich použitím máte jistotu, že jejich obsah k adresátovi dorazí zcela neporušený. A barvy, jimiž hýří, jsou jakousi přidanou hodnotou. Adresáta přinejmenším potěší a donutí k úsměvu. A pokud v obálce posíláte obchodní materiál reklamního charakteru, můžete si být jisti, že adresátovi uvízne v paměti. Barevné obálky jsou totiž na rozdíl od obálek obyčejných lépe zapamatovatelné.

Zaměřeno na barvy

Co se barev týče, v kategorii papírových bublinkových obálek vybírejte mezi červenou, černou a oranžovou. V kategorii fóliových obálek je ovšem výběr mnohem bohatší. Fóliovou obálku můžete mít stříbrnou, šeříkovou, zlatou, nebo třeba bordó. S takovýmito barvami vaše zásilka dostane zcela nových rozměrů.

Metalické a neonové obálky

A kde jsou tyto originální obálky k mání? Třeba na e-shopu barevne-obalky.cz. Spolu s dalším originálním obalovým materiálem jako jsou obálky metalické a neonové, barevné strukturované, se šňůrkou, kartonové a kapacitní obálky, obálky ve tvaru růže a motýlka, atd. Provozovatelé e-shopu jsou zkrátka specialisty na obálky doslova všeho druhu.

Vybírejte na barevne-obalky.cz

V klidu si projděte jejich nabídku a vyberte své favority. My jich máme hned několik. Spolu s metalickými a neonovými obálkami nám padly do oka i luxusní obálky Conqueror. Ty totiž můžete poslat i samotnému prezidentovi. Tak neváhejte!

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *