Operativní leasing dávno není jen pro podnikatele a firmy


Operativní leasing využívaly donedávna pouze právnické osoby, případně drobní podnikatelé, ovšem stále častěji se tento finanční produkt dostává do povědomí široké veřejnosti. Věděli jste, že i vy jako soukromá osoba si můžete pořídit vysněný automobil na operativní leasing? Sice předmět smlouvy nikdy nepřejde do vašeho majetku, zase na druhou stranu se nemusíte starat o servis, povinné a havarijní pojištění a další náležitosti. Co všechno tedy operativní leasing obnáší a jaké výhody vám přináší?

Operativní leasing by se dal charakterizovat jako dlouhodobý pronájem vozidla, tedy měsíčně platíte určitou částku, za kterou je vám poskytován automobil. Jedinou vaší povinností je platit si pohonné hmoty, o všechno ostatní se postará samotná leasingová společnost. Snažíte se vnést do svého života co největší komfort? Operativní leasing je ideální řešení, nemyslíte?

Driveto upgraduje operativní leasing na vyšší úroveň

U leasingových společností většinou podepisujete smlouvu na dobu určitou, zpravidla na tři až pět let. V případě, že se však na tak dlouhou dobu nechcete vázat, protože nikdy nevíte, co přijde, tak Driveto vám nabízí produkt přímo pro vás. Poskytne vám automobil na operativní leasing, ovšem s tím rozdílem, že ho můžete kdykoliv vypovědět bez jakýchkoliv sankcí. Záleží tedy pouze na vás, zda využijete vozidlo pár měsíců, nebo čtyři roky.

Staňte se členem Driveto Klubu a využijte všech výhod, které vám tento klub přináší, a tím máme na mysli třeba to, že automobil vám firma poskytne do tří dnů od podepsání smlouvy. Snaží se totiž vyřešit všechny náležitosti co nejrychleji, aby byla hlavně spokojenost na straně klientů, což se jí náramně daří.

Samozřejmě drobná administrativa vás nemine, ale nepotřebujete žádné výpisy z účtu, potvrzení o tom, že pracujete, protože si vystačíte jen s dvěma doklady totožnosti.

Co všechno Driveto Klub zahrnuje?

Pravděpodobně vás zajímá, proč se vůbec stát členem Driveto Klubu. Důvodů je přitom hned několik. V ceně je nájezd minimálně 15 tisíc kilometrů ročně, máte garantovaný záruční servis, stejně tak dostanete i zimní pneumatiky s možností jejich uskladnění. V neposlední řadě nemusíte sjednávat žádné povinné a havarijní pojištění, protože všechno už společnost Driveto vyřešila za vás, a to jen s pětiprocentní spoluúčastí.

Říkáte si, že to zní moc dobře na to, aby to byla pravda? Přesvědčit se můžete sami. Jděte na webovou stránku https://www.driveto.cz/, kde najdete podrobnější informace o operativním leasingu i seznam automobilů s cenami. Vybrat si tak můžete ihned. Takový Volkswagen Passat Variant Highline vás vyjde od 9 990 korun měsíčně, Škoda Octavia Ambition už od 8 690 korun měsíčně.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *