Jak funguje energetická soutěž

sunset-208771_640 (1)

Energetická soutěž je projektem pořádaným Energetickou kanceláří. Jedná se o klání dodavatelů energií o nové zákazníky, kteří chtějí změnu a samozřejmě lepší podmínky. Zákazník se tedy soutěže účastní jako odměna pro vítězného dodavatele s nejnižší cenou energie. Rozdíl ceny může být markantní, nižší až o 30%. Tato soutěž probíhá mezi dlouhodobě prověřenými a osvědčenými dodavateli se zárukou kvality a nejnižší cenou. Účast v soutěži je bezplatná a může jí využít kdokoliv.

Na čem lze ušetřit?

Nejoblíbenější službou je dodávka elektrického proudu nebo plynu. Té už využilo 250 000 spokojených stále přibývajících zákazníků. Dalším způsobem, jak ušetřit, je na Energetické kanceláři nechat vaši dodávku tuhých paliv (černé, hnědé uhlí, brikety, pelety). Palivo vám dovezou do 15 dnů od objednávky a případně ho i zdarma složí. S palivy se pojí další služba, a tou je výměna kotle. Obchodník EK vám pomůže s výběrem nového kotle nebo tepelného čerpadla a dodavatel ho do dvou měsíců doručí a namontuje. Na nový kotel můžete také zažádat o kotlíkovou dotaci, která probíhá v každém kraji České republiky. O pomoc s vyplněním dotačního formuláře můžete požádat jednoho z obchodníků EK. V případě, že dotaci nedostanete, je možné získat peníze i zpětně v dalším kole. Více informací o dotacích naleznete na oficiálních stránkách vašeho kraje. Poslední službou je návrh, dodání a montáž osvětlení pro domácnosti či firmy. Díky velkému odběru svítidel může EK nabídnout velkoobchodní ceny pro každého, spolu se skvělým servisem.

Jak se do energetické soutěže zapojit?

Stačí jen zvednout telefon nebo použít email. Obchodník Energetické kanceláře s vámi probere jakékoliv případné dotazy a ve všem poradí. V případě vašeho zájmu si můžete okamžitě domluvit schůzku, kdy vás obchodník navštíví přímo doma a vše dovysvětlí. Proces přestupu k EK probíhá obvykle 2-3 měsíce, záleží hlavně na spolupráci vašeho dosavadního dodavatele.

Volat můžete na telefonní číslo +420 552 319 955 nebo napsat na email info@ek.cz. Pro více informací můžete navštívit webové stránky www.ek.cz.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *