Moderní, kvalitní plynový kotel vám ušetří peníze

Výměna plynového kotle se po dlouhých letech užívání rozhodně vyplatí. Získáte úplně jiné provedení kotle, modernější, důmyslnější, se spoustou funkcí a především s ekonomičtějším provozem. Plynové kotle doplněné o různé vychytávky znamenají nižší náklady na vytápění a ohřev vody. Posuďte sami.

Plynové kotle a ohřev vody

Bohatá nabídka druhů kotlů uspokojí všechny klienty. Vybírat můžete mezi plynovými kotli závěsnými, kondenzačními, plynovými karmami, plynovými zásobníky a nepřímo ohřívanými zásobníky.

Mezi nejoblíbenější a nejkomfortnější variantu patří sestava plynového kotle s nepřímo ohřívaným zásobníkem. Nabízí totiž spoustu výhod. Jmenujme kupříkladu standardní možnost napojení cirkulačního okruhu, trvalá zásoba teplé vody i možnost instalace více odběrných míst.

Únik tepla ze zásobníku je minimalizován speciální silnou tepelnou izolací, díky čemuž je snížen počet dohřívání pro udržení nastavené teploty teplé vody i snížena spotřeba plynu.

Velmi dobrou funkcí je i možnost nastavení si času ohřevu vody v zásobníku. S takovouto sestavou kotle a zásobníku TUV máte k dispozici kdykoli dostatek teplé vody na více odběrných místech najednou.

Kvalitní výrobce vám zaručí kvalitní kotel s dlouhou životností

Mezi vyhledávané výrobce v tomto odvětví patří společnost Junkers. Vyberete-li si kupříkladu sestavu kondenzačního kotle CearapurComfort + zásobník na 120 l vody, získáte spolehlivého pomocníka do vaší domácnosti. Jeho výkon je 28 kW, využívá odvod spalin turbo, emise NOx méně než 20 mg/m3. Nyní je navíc nabízen za velmi výhodnou cenu, což výrazně sníží vaše celkové náklady spojené s výměnou starého plynového kotle.

Dobré ale je nechat si při výběru toho pro vaši rodinu nejvhodnějšího plynového kotle poradit. Zkušený prodejce ví, co vše je možné, co plynové kotle umí, jaké funkce nabízí a tak vám nabídnou tu nejlepší variantu.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *