Vyberte si plynový kotel na míru vašim potřebám a ušetřete za vytápění i ohřev vody

I když teď aktuálně své domovy nevytápíme, zvažujeme-li výměnu kotle za lepší, úspornější a s různými funkcemi, právě nyní je ta správná doba. A od září, nebo jak budeme potřebovat, můžeme začít topit úsporněji.

Neztraťte se v nabídce plynových kotlů

Plynové kotle a jejich bohaté příslušenství lze sehnat poměrně dobře. Víte však, jaké kotle na trhu jsou a které patří mezi nejprodávanější na plyn?

Můžete si vybrat plynové kotle závěsné, nebo kondenzační.

Závěsné plynové kotle

  • S průtokovým ohřevem vody
  • Jen pro vytápění nebo sestavu se zásobníkem
  • V sestavě se zásobníkem TUV
  • S vestavěným zásobníkem TUV

Kondenzační plynové kotle

  • S průtokovým ohřevem vody
  • Jen pro vytápění nebo sestavu se zásobníkem
  • V sestavě se zásobníkem TUV
  • Stacionární
  • S vestavěným zásobníkem TUV

Než si kotel vyberete, je potřeba prostudovat funkce každého z nich a vybrat si tak ten nejlepší, který bude nejvíce vyhovovat potřebám vaší rodiny. Je rozdíl, chcete-li kotel jen pro vytápění, nebo chcete sestavu se zásobníkem TUV…

Jeden z nejprodávanějších plynových kotlů

Můžeme si však říci, který z kotlů je velmi oblíbený a patří mezi nejprodávanější. Celkově žádaná je značka Junkers. Ta totiž za kvalitní provedení a vysoce spolehlivý kotel s množstvím funkcí požaduje přijatelnou cenu.

Nejprodávanějším sestavou Junker je model ZSBR 28-3 A+ST 160-2E. V e-shopu topenivodaplyn.cz ji můžete pořídit za 47 545,–Kč, přestože katalogová cena je 79 243,–Kč. Ceny jsou uvedeny včetně DPH!

Jde o nejkomfortnější sestavu kotle s nepřímo ohřívaným zásobníkem o objemu 160 litrů. Nabízí spoustu výhod. Jmenujme možnost instalace více odběrných míst a stálá zásoba teplé vody. Úniky tepla jsou minimalizovány speciální silnou tepelnou izolací, díky čemuž se snižuje počet dohřívání pro udržení požadované teploty teplé vody i spotřeba plynu.

Výhodné je i volitelné nastavení času ohřevu vody v zásobníku. Nastavíte si ohřev kupříkladu podle toho, kdy se vracíte ze zaměstnání, nebo po víkendu stráveném na chalupě.

Obraťte se na prodejce topenivodaplyn.cz a vyberte si plynový kotel za vynikající cenu!

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *