Získejte stín i soukromí díky kvalitním žaluziím

Nejen v parném létě, ale prakticky celoročně potřebujeme spolehlivou stínicí techniku. Díky ní máme uvnitř nemovitosti příjemnější prostředí, teplotu, ale také soukromí před zvědavými pohledy kolemjdoucích, kteří jdou kolem domu nebo vidí do pokojů z protějšího panelového domu, když svítíme. Jestliže nepoužíváte záclony, je do interiéru zcela vidět, což nevadí jen velmi malému množství lidí. Drtivá většina chce mít svůj domov jen pro sebe, svou rodinu.

Čím zastínit okna i velké prosklené plochy

Velmi používané jsou oblíbené žaluzie. Za desetiletí, která jsou používána, prošly mnoha proměnami, díky nimž se z nich staly naši spolehliví a kvalitní pomocníci jak v domácnostech, tak v kancelářích, dílnách… Vyznačují se snadnou ovladatelností, údržbou, poměrně dlouhou životností, ale také hezkým designem. Hodí se téměř kdekoli, snad jen s výjimkou venkovských nebo historických stavení, kde by ráz domu narušovaly. I tady lze ale použít kupříkladu dřevěné provedení, které se s venkovským stavením snoubí.

Co se týče materiálu, z něhož jsou vyrobeny, narazíte na žaluzie venkovní, hliníkové, také dřevěné či moderní plissé žaluzie. Dokonce i na střešní okna lze instalovat žaluzie ve vodicích lištách.

Poznejte kouzlo vertikálních žaluzií

Podíváme-li se na vertikální žaluzie, lze je použít k zastínění okna, ale také skvěle poslouží k optickému přepažení místnosti. Lze je skvěle využít k oddělení prostoru v kanceláři, přepažit jimi domácí kancelář od ložnice, uvítají je i větší děti ve společném pokoji. Narazit na ně můžeme i u lékaře, kdy vertikální žaluzie tvoří soukromí jednoduché kabinky.

U všech žaluzií můžete vybírat z velkého množství barev a provedení. Také budete nadšeni z jednoduché montáže, která nezabere mnoho času. Stačí vybrat si druh, který se vám zalíbí např. na stránkách rolety-site.cz, a během pár dnů se radovat z útulnějšího a příjemnějšího domova.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *