Vyzrajte nad hlučnými sousedy nebo dětmi v podkroví a zbavte se nepříjemného hluku

Mít hlučné sousedy je velmi nepříjemné. Ať už máte malé děti a sousedi je budí, nebo jste senioři a naopak hluk dětí od sousedů vás znervózňuje, nebo třeba sousedíte s firmou, kde je občas pořádný randál. Rušit nás ale mohou i naše děti, které pobíhají v podkroví, a my dolů v obýváku sledujeme film. Možností je mnoho, řešení, těch kvalitních zase tolik není, ale ty, které jsou, jsou účinné.

Využijte zvukovou izolaci

Abyste odstranily nechtěný hluk z okolí vašeho bytu nebo místnosti, pomůže vám zvuková izolace od společnosti potichu.cz. Svým klientům nabízí nejlepší zvukovou izolaci, která je na našem trhu dostupná. Vyhledává moderní matriály na evropském trhu, aby nabídla nejvyšší výkon zvukové izolace v poměru k nejmenší tloušťce.

Materiál, jenž izoluje hluk, se dělí do několika kategorií. Zvolit můžete zvukovou izolaci k odhlučnění stěny, podlahy, stropu, materiál k utlumení hluku z chůze i pohltivé zvukové izolace pro snížení ozvěny.

Kdy zvolit akustické desky?

Hojně využívaná je lisovaná akustická pěna 5 – 50 mm s názvem Silent Foam. Hodí se pro různé účely řešení akustiky. Akustické desky jsou ideální především při zvyšování neprůzvučnosti konstrukcí, např. stěn či podlah, nebo při využití jako je kročejová izolace pod koberec.

Konkrétně Silent Foam 120 je lisovaná deska vysoké hustoty, která se hodí ke zvyšování vzduchové neprůzvučnosti konstrukcí, jako např. stěny či podlahy. Kročejová izolace určená výhradně pod koberec nese název Silent Foam Carpet a dovede snížit hluk až o 44dB při použití pod koberec. Jestliže máte nášlapnou vrstvu např. parkety, je mnohem vhodnějším materiálem Insulparq 2 + nebo Insulsound ultra.

Obraťte se na potichu.cz a nechte si poradit řešení na míru, které odstraní právě vaše potíže s nadměrným hlukem. Budete jistě spokojeni, jako mnoho zákazníků před vámi.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *