3 tipy na výrobky Kärcher, které oceníte i ve svém bytě!

Možná jste již o značce Kärcher slyšeli ve spojení s vysokotlakými čističi, které v bytech nejspíš příliš nevyužijete. Je pravda, že vysokotlaké čističe (wapky), jsou zřejmě nejslavnějším produktem tohoto německého výrobce a nabízí také největší zastoupení druhů od hobby využití až po využití v profesionálních provozech. Wapky ale nejsou jediným výrobkem, který lze v nabídce Kärcher najít. My se dnes zaměříme na 3 kategorie produktů Karcher, které lze využít i v bytech.

Moderní vysavače

Vysavače pro domácí využití jsou v nabídce Kärcher druhou nejvíce zastoupenou kategorií. Celkem se tato kategorie dělí na 4 základní skupiny, jedná se o vysavače na suché vysávání, vysavače na mokrosuché vysávání, vysavače s vodním filtrem a tepovače, které čistí povrch proudem páry, kterou následně vysají. Každá kategorie je zastoupena mnoha druhy produktů s různými parametry velikosti i výkonu. I v oblasti vysávání a čištění podlah samozřejmě Kärcher nabízí profesionální stroje pro průmyslové využití. Jedná se o podlahové mycí stroje.

01

Parní žehlící stanice

Každá domácnost, kde se téměř každý den pare a žehlí, jistě ocení, když by i proces žehlení byl efektivnější a pohodlnější. Přesně k tomu slouží parní stanice Kärcher. Jedná se o kombinaci parního čističe s parním žehlícím systémem. Díky velkému množství páry se doba žehlení může zkrátit až o 50%. Navíc je součástí setu také inovativní žehlicí prkno s funkcí vydouvání a aktivním odsáváním páry. Díky odsávání pára lépe proniká prádlem a díky vydouvání lze lépe vyžehlit i obtížné části oblečení.

02

Aku stěrka na okna

A jako třetí produkt od značky Kärcher vám představíme aku stěrku na okna. Ta totiž k samotnému vyčištění okenních tabulí nepoužívá žádné chemikálie ani jiné čisticí prostředky. Využívá jen sílu páry, kterou uvolní špínu a usazeniny a následně je vyčistí. A jak dopadla aku stěrka na okna v testu mytí oken? Výsledky najdete ZDE.

03

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *