Vyzkoušejte bytové doplňky v roli netradičních dárků!

Doplňky do bytových interiérů či designové doplňky si jako dárek k Vánocům či životním jubileům dovede představit málokdo. A to je škoda, protože takové dárky bývají nejenom krásné, ale také – a to hlavně – praktické a neotřelé. A o to jde v případě dobrého dárku především.

Zajímavými dárky můžete oživit hned první metry bytu, které jinak obyčejně neposkytují zvědavému návštěvníkovi mnoho zábavy. Takový Magnetický držák na klíče ve tvaru panáčka šplhajícího do závratných výšin šatní skříně zaujme na první pohled. A to tím spíš, pokud ho barevně sladíte se stávajícím vybavením. A nadšeného majitele už nikdy nenapadne odhodit těžký svazek klíčů někam do bezedných hlubin botníku, odkud se následující ráno loví jen velmi těžko.

Pozadu nemusíte zůstat ani při doplňcích určených pro kuchyni. Netradiční dárky ocení v tomto případě především milovníci vaření a kuchtění, kteří si na šikovného dárce vzpomenou pokaždé při provozování své oblíbené činnosti. Určitě je potěšíte například Podložkou pod horké nádobí s příznačným názvem Hot man. Ležící panáček červené barvy na svých silných bicepsech udrží jakýkoli talíř či hrnec, který svým průměrem přesáhne 21 centimetrů. A nezahálí ani tehdy, když zrovna žádný hrnec podržet nepotřebujete, protože svým atraktivním vzhledem zaujme i na kuchyňském držáku.

Vyznavače dobrého vína zase můžete potěšit originálními držáky na lahve, je to skvělá dekorace. Věřili byste, že stočené laso či řetěz visící ve vzduchu udrží láhev sektu? A otevřenou láhev dobrého pití lze bez rizika a navíc vtipně uzavřít Uzávěrem na víno – Mr. P ve tvaru natažené postavičky. Navíc bude v lednici případně mezi ostatním párty občerstvením ihned vidět, která lahev právě potřebuje dopít. Méně zručným hostitelům by se zase mohlo hodit panákové domino, které dokáže bez rozlití a navíc jedinečným způsobem naplnit až pět skleniček pro známé a přátele. Z takového dárku se pak může těšit nejen obdarovaný, ale i dárce.

One Comment

  1. Romča 1.7.2013 Reply

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *