Šetřete za vodu až 50% původních nákladů. Jak? Pomocí podzemní nádrže na vodu.

Většina z nás se zajímá především o to, jakým způsobem ušetřit za vytápění, jak uteplit dům, jak snížit náklady za ohřev vody, telefonování, pojištění… Zamysleli jste se však, jak snížit náklady za vodu?

Výborným řešením je pořízení si podzemní nádrže na vodu. Jsou k dostání v různých velikostech, a tak si tu správnou vyberete, ať už je u vás splašková či dešťová voda ve velkém objemu, nebo v malém.

ABStore.cz – nádrže na vodu v pěti velikostech

Na internetových stránkách ABStore.cz najdete velikostně pět různých podzemních nádrží na vodu. Jsou samonosné, nemusí se obetonovávat, jejich instalace se sebou nenese žádné další náklady. Použití je možné do písku, štěrku i jílu, dokonce i pod úroveň hladiny spodní vody. Umístění je možné jak pod povrchem, tak nad ním, kdy dojde jen k částečnému zapuštění. Materiálově jsou vyrobeny z kvalitního polyethylenu rotačním odléváním.

Vodu, která je v nich zachycena, je možné použít k zalévání zahrady, splachováni toalety nebo např. k praní. Je třeba zmínit, že dešťovka je měkká a tak nehrozí zanášení trubek ani zařízení vodním kamenem. K praní spotřebujete menší množství prášku na praní.

Efektivním využitím můžete snížit náklady za vodu na 50% původní spotřeby. Investice se vám tedy velmi rychle vrátí.

Co dalšího ABStore.cz nabízí

U e-shopu nakoupíte vše potřebné pro dům, zahradu, dílnu, společnost, obec, školu, jídelnu… svěráky, regály, profi hliníkové žebříky, várnice, odpadkové koše, zábradlí… Podívejte se sami a budete překvapeni, jak ucelenou nabídku přináší. Potěší vás přijatelné ceny, navíc pošlete-li e-shopu poptávku, zdarma vám vytvoří lákavou cenovou nabídku.

Objednávky je možné provádět telefonicky, státní organizace, školy, zdravotní zařízení a jiné, mohou platit fakturou a doprava je při ceně zboží nad 1 000 Kč bez DPH zdarma!

Právě jste našli solidního, spolehlivého a zkušeného partnera. Obraťte se na něj a přesvědčte se o tom sami. Nebudete litovat.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *