Děti se nejlépe vyřádí na hřišti na vlastní zahradě

Nemusíte si stýskat, že o prázdninách nebudou děti dostatečně vyřáděné jako během školního roku, kdy si hrají s kamarády na hřišti ve školce. Pokud jim vystavíte vlastní hřiště u vás na zahradě, můžou si pozvat kamarády z okolí a společně trávit slunné i deštivé dny na klouzačkách, skluzavkách, pískovišti, v pirátské lodi i dětském dřevěném domečku.

Dětské domky, skluzavky a prolézačky pro malé děti

Pro dětské domečky je třeba vybudovat základy, anebo si nechat přivézt zahradní chatku, jež základní desku nepotřebuje a pouze se ukotví do země. Na výběr jsou desítky zahradních domků, do nichž se mohou děti pohodlně schovat během deštivých dní, případně v nich s kamarády bivakovat i přes noc. Dostatečně prostorné chatičky pojmou partu nezvedných malých dětí úplně v pohodě.

Pirátská loď a věže pro domácí a obecní hřiště

Aby byly prázdniny pro děti co nejpestřejší, kromě bazénku s chladivou vodou a zábavnými hračkami jim můžete zbudovat pískoviště i vystavět závěsnou houpačku nebo houpačku s pružinou ukotvenou do země. Závěsné houpačky se prodávají v sestavě se šplhací tyčí a dalšími zábavními prvky. Máte-li dost prostoru, zařiďte dítkům prostornou pirátskou loď, případně soustavu věží. Tyto herní soustavy jsou ovšem nákladnější a rozměrnější, jejich pořízení se hodí do parků ve městě či obci.

Prolézačky a sportoviště pro starší děti

Máte-li děti, které odrostly pískovištím a bábovičkám, možná by se jim líbila workoutová hřiště, což jsou hrazdy se žebříkem, jež je možné doplnit basketbalovým košem. Mládež si může trénovat oblíbený parkur i střelbu na koš, menší děti se protrénují v obratnosti na bezpečných prolézačkách. Pro rekreační zařízení, ubytovací prostory a herní koutky na zahrádkách restaurací jsou určeny rozmanité herní soustavy, ve kterých se bez problémů vyřádí i parta více dětí najednou. Firma Herold dodává jak vyjmenované herní prvky, tak zahradní domky, luxusní domky, dětské domečky, domky na nářadí, prodejní stánky a potřebné doplňky. Dětská hřiště najdete na webu.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *