Oživte vaše předměty denní potřeby práškovým lakováním

By: liz west

Máte zašlé radiátory? Potřebujete renovovat železný stolek, židle, stůl a další předměty denní potřeby? Pořiďte si práškové barvy nebo si předměty nechte profesionálně nalakovat specialistou. Prášková lakovna Albixon vám nalakuje různé zámečnické a strojírenské výrobky tak, že vaše regály, ploty, vrata, zábradlí a další předměty budou vypadat jako nové.

Albixon používá práškové barvy dodávané pouze ověřenými a certifikovanými dodavateli. Na základě různé výsledné struktury barev dosáhnete matného, lesklého, pololesklého, strukturálního či metalického vzhledu s tloušťkou mezi 60 – 100 mikrometry. Povrch se tak stane dostatečně odolným. Jednotlivé odstíny barev si můžete samozřejmě zvolit. Práškové barvy snadno využijete i doma. Neředí se v žádné tekutině, jsou tedy připraveny k okamžitému použít. Nalakovat si tak můžete jízdní kolo, domácí spotřebiče nebo různé bytové doplňky.

V případě, že využijete služeb práškové lakovny Albixon, dané předměty budou před samotným lakováním nejprve předupraveny pasivací nebo mořením. Samotné lakování pak probíhá v automatickém nebo ručním boxu, aby byly pokryty i těžko dostupné plochy. Po přilnutí barvy dochází k jejímu vypálení a předmět je následně zabalen do stretch fólie a chráněn bublinkovou fólií. Tento způsob zajistí kvalitní nalakování předmětu a dlouhou životnost laku.

Kvalita práce práškové lakovny byla ohodnocena několika certifikáty, které ji opravňují používat moderní práškové barvy. Služeb firmy mohou Albixon využít i němečtí zákazníci, kteří se dozví více informací pod speciálně vytvořenými internetovými stránkami www.pulverlackierwerk.de. Pořiďte si tedy snadno použitelné práškové barvy od Albixonu nebo využijte vysoce kvalitních služeb jeho práškové lakovny a obnovte své kovové předměty k nepoznání. Ne vše, co vypadá zašle a staře je přeci určeno k demolici či vyhození.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *