Otevřete si vlastní kavárnu, ale nezapomeňte na vhodný restaurační nábytek

Pokud vám ve vašem okolí chybí moderní kavárna, která by nabízela kromě lahodné kávy a dalších teplých nápojů také třeba snídaně či nějaké dezerty, projděte si více frekventované ulice, zda nenarazíte na vhodné prostory. Jakmile najdete volný objekt stvořený jako pro kavárnu, pusťte se do výběru vhodného vybavení.

Co všechno nesmí v kavárně chybět?

Přemýšlíte, jaký restaurační nábytek zakoupit? V první řadě byste si měli ujasnit, do jakého stylu má být kavárna vůbec sladěná. Preferujete spíše rustikální nádech, nebo byste raději nadčasovost a minimalismus? V případě prvním sáhněte po dřevěném nábytku z masivu, na němž se i pohodlně sedí. Dřevo jako takové vnese do interiéru ojedinělý nádech. V případě druhém se poohlédněte po materiálech jako kov, kámen, sklo a podobně. Uvedené materiály však můžete zkombinovat s dřevěnými prvky.

Je rozdíl, jestli hledáte nábytek do restaurace, nebo kavárny. V restauraci potřebujete dostatečně velké stoly, aby se dokázali návštěvníci i pohodlně najíst. Do kavárny ale chodí pouze na šálek dobré kávy, případně nějaký zákusek, a tak stačí menší rozměry.

Kde gastro nábytek koupit?

Jestliže hledáte někoho, kdo prodává kvalitní gastro nábytek, nabízí se vám společnost DUBLINO. V jejím pestrém produktovém portfoliu najdete klasické židle, barové židle, lavicové systémy, stoly, nábytek do hotelových pokojů, křesla, pohovky, svítidla, lampy, lounge nábytek i plážová lehátka. Klidně si tak otevřete kavárnu s venkovním posezením a v letním období hostům nabídněte možnost posedět si pod širým nebem.

Většina zboží je skladem, takže nemusíte na výrobu nábytku čekat měsíce, jako je tomu u jiných firem. Sáhněte tedy po nábytku, jenž se vám svým vzhledem zamlouvá. Vykouzlete z fádního prostoru nevšední kavárnu, do které bude chtít přijít každý.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *