Dveře do domu

Vchodové dveře nebo také vchod do vašeho života. Pokud budete mít vy i vaši hosté příjemný dojem z příchodu do vašeho příbytku, budou se k vám rádi vracet. Stejně tak jako vy. Na celkovém dojmu se podílejí také vstupní dveře, jejich barva, provedení, originalita a doplňky. Na vchodové dveře nezapomíná ani tradiční čínské učení Feng-šuej, které doporučuje postavit si do vstupní haly postavičku ochránce, ten by vám měl odhánět negativní energii z domu. Vchod do bytu či domu by měl být volný dobře osvětlený. Vstupní dveře mají být vždy v dobrém stavu, rozhodně by neměly vrzat. Pokud tedy aktuálně řešíte skřípající problém v osobním životě, nezapomeňte si vyměnit také dveře.

Na webové stránce www.perito.cz  naleznete široký výběr vchodových dveří. Série Premium poskytuje nejvyšší kvalitu dveřních výplní, které reálně imitují vzhled dřeva. Dřevěné vstupní dveře působí teplým dojmem a pořád jsou mezi klienty nejoblíbenější. Zajímavý vzhled dveřím dodají také rámečky neobvyklých nebo geometrických tvarů. Řada Visual nabízí dveřní výplně HPL za cenově velmi přijatelnou cenu. Imitace dekoru dřeva dobře ladí s vitrážovým prosklením. Dům pak působí vzdušně a otevřeně. Tyto modely jsou využívány hlavně u starších příbytků nebo u tradičně vypadajících domů. Každý model dveří si můžete vyzkoušet na modelovém domě, na jejich webových stránkách. Přiblíží vám to celkový pohled a praktičnost dveří.

HPL panely PER-IZOL se skládají z vícevrstevného panelu, který je složený z izolačního jádra, který je z obou stran krytý plastovou nebo HPL nebo ALU deskou. Tyto panely se využívají při výrobě dveří, zimních zahrad, dělících příček, meziokenních výplní atd. Jádro se skládá z polystyrenu nebo kombinací polystyrenu a AL-plechu nebo PRR výztuhou. Tyto materiály mají velmi dobré tepelné a odhlučňovací vlastnosti. Povrchové desky sendviče mohou být bílé PVC desky v celkové výšce 1,5 mm.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *