Na prvním dojmu záleží – při vstupu do firmy jej často dělají vstupní rohože

Sebeluxusnější firemní prostory, které neumíte uchránit před ušpiněním z ulice, ztrácí veškerý punc noblesy a designu. V zimních měsících je tento problém ještě znatelnější. Prostory nejenže potřebujeme chránit před špínou, ale zajistit je nutné i vstup proti úrazu příchozích klientů, zákazníků a hostů. A v tom všem pomohou čisticí rohože na míru.

Kancelářské prostory, hotely, supermarkety a prodejny, showroomy a ateliéry, též výrobní prostory a haly – to všechno jsou místa, kterými proudí klienti a zákazníci, a z venkovních prostor se do interiéru nosí špína, prach, voda i sníh. Ani permanentní úklid v těchto prostorách by nezajistil, aby zůstaly čistými. Nemluvě o tom, že zejména v zimě dokážou být takto znečištěné prostory nebezpečné. A věřte, že vás jako provozovatele před odškodnění při úrazu rozhodně neuchrání tabulka s informací: „Pozor, klouže!“

Nechte péči o vstupní rohože na profesionály

Nákup rohoží, a zejména jejich čištění, údržba a opravy však mohou být pro vaši firmu nákladné. Nemáte zaměstnance ani nastavené procesy, jak zajistit tyto záležitosti? Naštěstí nemusíte. Společnost Lindström, jedna z předních evropských společností zaměřujících se na textilní služby, se o vše postará za vás.

V první řadě vám kvalitně poradí, jaké vstupní rohože budou ideální zrovna pro vás. Každý prostor totiž potřebuje jiné. Zatímco pro výrobní haly a provozy se hodí bezpečností a ergonomické rohože, hotely, showroomy a ateliéry ocení rohože designové nebo s brandingem – tedy s logem či v barvách firmy. Pro kancelářské budovy, supermarkety a velké prodejny budou ideální funkční rohože. Zejména v supermarketech a hypermarketech musí být připraveny na velký „nápor“ zákazníků, kteří přes ně projdou.

Výběr rohože i její velikost je nutné navrhnout podle předpokládaného zatížení – tedy podle odhadovaného počtu lidí, kteří přes rohož projdou. Lindström čisticí rohože zajišťují nejen dokonalé zachytávání nečistot, rovněž jsou i bezpečné díky pryžovým okrajům, které zajišťují rohož proti nežádoucímu pohybu, a tedy proti uklouznutí lidí na rohožích.

Kompletní služby od výběru čisticích rohoží až po jejich opravy

Pronajmout si vstupní rohože od Lindström neznamená pouze pronájem rohože samotné. Společnost se specializuje na kompletní služby v této oblasti. Rohož pro vás navrhne. V případě, že máte požadavky specifické, nechá ji pro vás vyrobit na míru. Vstupní rohož či rohože pak osadí přímo na místě a následně je pravidelně čistí. Nemusíte se bát, že po dobu čištění zůstanete bez rohože. Lindström vždy na dobu čištění rohož nahradí jinou. Součástí služeb je kromě pravidelné údržby a čištění rohoží i jejich oprava v případě poškození.

Rohože pro každý prostor

Ze svého sortimentu Lindström nabízí standardní rohože v nylonovém nebo bavlněném provedení. Určeny jsou především k zachycení hrubých nečistot, jako je písek a bláto. Díky pryžovým okrajům pevně drží na místě a nekloužou.

Dodat se dají i v designovém či reklamním provedení. Řadu designových vzorů nabízí firma přímo z katalogu. Navrhnout si lze ale i vlastí – se vzorem na míru nebo s firemním logem. Zvolit si máte možnost i speciální tvar rohoží. Standardem je obdélník, ale není problém dodat i rohože v jiných tvarech – šestihranné, kulaté, oválné či jiné.

Specialitou jsou high-tech ergonomické rohože pro výrobní provozy. Zajišťují bezpečnost, ale i ergonomii při práci ve stoje. Snižují zátěž na klouby, záda i svaly a zajišťují přirozenou polohu ve stoji. Hodí se pro obsluhu strojů, k výrobním pásům, ale třeba i za pokladny či všude tam, kde zaměstnanec stojí.

Rohože pro vstupní prostory mají za úkol zejména zachytit co nejvíce nečistot. Daří se jim to až na 90 %. Vyrábí se z různých materiálů. Určeny jsou zejména pro administrativní budovy a obchodní centra. K dispozici má firma produkty vnitřní i venkovní.

Více informací naleznete na blogu společnosti Lindström.

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *