Chcete se zbavit psích loužiček v domácnosti? Nainstalujte si na dveře speciální dvířka

 

Nikoho asi nepotěší loužička či přímo hromádka uprostřed kuchyně, byť ji vykonalo vaše nejoblíbenější zvířátko na světě. Obzvláště nepříjemné bývají noční „nehody“, kdy do toho, do čeho šlapeme, prostě nevidíme. Naštěstí existují způsoby, jak tomu zabránit. Jedním z nich jsou speciální dvířka, která vašemu miláčkovi umožní potřebu vykonávat jen venku a ne v prostorách vaší domácnosti.

Podle statistik v České republice žijí dva miliony psů a jeden milion koček. To z matematického hlediska, pokud vezmeme v úvahu, že v naší krásné zemi žije 4, 5 milionů obyvatel, znamená, že každý druhý český občan má pejska a každý čtvrtý kočičku. To nás řadí na první místo v celé Evropské unii!

Češi, milovníci zvířat

Alespoň v něčem jsme první. Toto prvenství každopádně o něčem vypovídá. Především o tom, že jsme milovníky zvířat. Tedy až na výjimky, které se nezdráhají týrat i malá štěňátka. Většina psích majitelů své čtyřnohé přátele ale miluje a věnuje jim náležitou péči. Proč by si jinak zvířátko pořizovali, ne?

Pejsek jako v bavlnce

Základem je tak kvalitní krmivo, pohodlný pelíšek a spousta sofistikovaných hraček. K tomu speciální záchůdek, šatečky a nějaká ta pěstící kosmetika. A jednou za čas ho objednáme do psího salonu. Zkrátka si ho chováme jako v bavlnce. O jednom náš pejsek ale přeci jen ještě touží.

Po čem psi touží?

Odskočit si, když to na něj či ni přijde, což je pro většinu pejsků luxus, o němž se jim může jen zdát. Možná namítnete, že je tak vycvičený a svou potřebu vykoná v době venčení. To ale může být málo, potože plný měchýř je pro pejsky stejně nepříjemný jako pro nás. Jak by vám asi bylo, kdybyste mohli na malou jen dvakrát denně? Moc příjemně asi ne.

Elektronická dvířka Superflap

Řešení přitom není vůbec složité. Nainstalujte si třeba na své dveře speciální dvířka pro psy. A zvolte hned jeden z nejsofistikovanějších modelů na trhu, jímž jsou elektronická dvířka Sureflap. Poháněná jsou na baterii a díky zabudovanému mikročipu do vaší domácnosti pustí jen vašeho miláčka. Váš miláček bude ještě spokojenější.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *