Wobau je synonymem pro domy na klíč

Kdo chce stavět dům, měl by ideálně sehnat profesionály, kteří to zvládnou zcela na klíč. Od návrhu, přes vytvoření projektové dokumentace, až po finální realizaci. Stavební firma Ostrava, Wobau, přesně takový komplex služeb nabízí.

Svépomocí dnes již nestaví nikdo. Přesto nás dovede stavba domu zaměstnat na full time. Pokud budeme dílčí práce svěřovat různým firmám, může být ze stavby nikdy nekončící proces a nemusíme dosáhnout kýženého výsledku. Tento problém řeší dodavatel „all in one“. Komplexními službami se může pochlubit stavební firma Ostrava – Wobau. Sama o sobě tvrdí, že je synonymem pro designovou a profesionální architekturu na klíč. Co nabízí?

Už nemusíte svoji stavbu plánovat a zadávat jako dílčí zakázky

Firma Wobau není jen architektonické studio či stavební firma. Jde o sehraným tým specialistů – od architektů, přes projektanty, energetické specialisty až po stavaře. Co to znamená pro nás, zadavatele stavby? Především jednat s jedinou firmou, která nám dům navrhne, naprojektuje, dokonce vyřídí možné dotace, a taktéž postaví. Získáme tedy služby od prvního náčrtku našeho vysněného bydlení na papír až po jeho kolaudaci. Bytový architekt, projektant i stavební dozor – všichni tito a další odborníci z Wobau tady budou jen pro vás.

Nechte si postavit dům s duší

Lidé s Wobau s každým zákazníkem tráví dostatek času na to, aby dokázali jeho životní styl i sny promítnou do finální podoby domu. Kvalitní interiér si lze jen stěží vybrat z katalogu. S každým kompromisem se připravujeme o dokonalé spojení s naším domem. Wobau, specialisté na domy na klíč, pohlídají, aby se sny každého zadavatele stavby do vysněného domu či interiéru věrně promítly. Projekční kancelář navrhne dům do posledního detailu a stavební firma jej postaví do posledního stavebního doplňku.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *