Co nesmí chybět v provozu? Dílenský vozík ani nábytek!

2018_03_20_08_25_23_Dílenský_vozík_ZC_54x27D_ZCM69_1_Dílenský_nábytek_Dílenské_vozíky_DíleMajitelé malých a velkých průmyslových provozů se neobejdou bez kvalitního dílenského nábytku a dalších pomocníků, jako jsou dílenský vozík, skříně a lavičky do šaten, ponky a elektro příslušenství.

Pracovní stůl je základ dílny

Ponk je složen z pracovní desky a pevné konstrukce. Rozhodně musí nabídnout dostatek místa a uchycení svěráku. Ponk by měl být rovněž stabilní za každé situace. I kdyby trakaře padaly, nesmí se hnout. O viklání nemůže být ani řeč. Výška stolu je ve většině případů 880 mm, šířka může být 1500, 2000 i 2500 mm. Pořiďte si produkt s velkým úložným prostorem. V tomto případě vám padne do noty modulový systém. Lze zmínit i příslušenství dílenských stolů, jako jsou ramena s pneumatickou spojkou, pneumatické modely, závěsné panely a police i program nářadí, plastové boxy, roletové nástavce a stojiny pro zadní díly.

Dílenský vozík pro snadnou manipulaci

Další nezbytností průmyslové provozovny anebo domácího využití je dílenský vozík. Možná si říkáte, že není tak klíčový, ale opak je pravdou. Díky tomu, že je na kolečkách, si ušetříte spoustu námahy. Jednoduše si na něj vložíte potřebné nářadí a pomůcky. Dílenský vozík musí být robustní a odolný. Praktické jsou modely se zásuvkami a policemi, dvěma pevnými a dvěma otočnými kolečky s brzdou a zvýšenou hranou i gumovou podložkou. Podívejte se na produkty https://www.nabytek-polak.cz/659-dilenske-voziky/, mají madla pro pohodlnou manipulaci.

Skříně hrají prim

Dokážete si představit plynulý chod pracovních činností bez skříní? Určitě ne. Pokud se mrknete na internetové stránky společnosti Polak.cz, můžete vybírat dílenské plechové, kovové, zásuvkové i speciální skříně. Praktickými pomocníky jsou rovněž dělící prvky, popisové štítky a plastové žlaby různých barev.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *