Jak poznat odposlouchávání

Máte pocit, že vás někdo odposlouchává? Pokud tomu tak je, tak to asi jen těžko poznáte, protože odposlouchávací zařízení je velmi malé, a jen těžko si jej všimnete. Dá se umístit takřka kamkoliv v domácnosti, a přitom funguje velice dobře. Chcete-li zjistit, jste-li odposloucháván, tak to nebude vůbec jednoduché.

Proč by vás měl někdo odposlouchávat?

Jednak můžete být podezřelý z něčeho a v tomto případě, to může být právě policie, která vás bude odposlouchávat, pak může být tím důvodem odposlechu také to, že jste vlivný člověk a někdo z vás potřebuje dostat nějaké informace. V tomto případě se ale samozřejmě jedná o nelegální odposlechy. Odposlechy může nasadit i například vaše konkurence.

Pokud zjistíte, že si doma, či v zaměstnání něco povídáte a ví se to i jinde, pak na tom nebude něco hrát. Další možnost, co vám může být podezřelé je, že se ví věci, které říkáte do telefonu. Pak je tu možnost, že máte napíchnutý telefon a pak je zde také další možnost a to že můžete mít odposlech v autě, což je úplně nejpravděpodobnější, protože do auta se dá odposlech dát úplně nejjednodušeji.

Pokud vás někdo odposlouchává, musí k tomu mít pádný důvod, protože odposlechy nejsou nikterak levnou záležitostí a tak nečekejte, že vás bude odposlouchávat například soused. Pokud máte pocit, že k odposlechům u vás dochází, pak si pořiďte rušičku, díky které odposlechy znemožníte.

Máte-li pocit, že u vás k odposlechům dochází, musí to pro vás být velmi psychicky náročné, protože nevíte, kdo a co chce zjistit. Navíc vám to narušuje váš soukromý, ale i intimní život a tak je to velmi nepříjemné.

Pokud máte podezření, pak kontaktujte policii a předložte jim nashromážděné důkazy, které vypovídají o tom, že vás někdo odposlouchává a také jim pověste důvody, proč si myslíte, že tomu tak skutečně je.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *