Ulevte vašemu rodinnému rozpočtu – ušetřete na energiích změnou dodavatele

Pro mnoho z nás jsou stále zvyšující se ceny elektřiny a plynu noční můrou. Nechce-li se vám investovat do alternativních zdrojů, nabízí se jednodušší řešení, jak tyto pravidelné měsíční náklady významně snížit. Poohlédněte se po novém poskytovateli energií.

Výhodné ceny elektřiny neznamenají dlouhodobé závazky

Máte obavy, že v získání levné elektřiny musí být nějaký háček? Nemějte strach, seriózní dodavatel, jakým je třeba skupina EP Infrastructure, si zakládá na férovém jednání, individuálním přístupu, smlouvách ve srozumitelné podobě a žádných skrytých poplatcích a sankcích. U tohoto poskytovatele energií nebudete platit ani žádný aktivační poplatek. Svými cenami dokáže konkurovat těm největším hráčům na trhu, dostanete se s ním na úsporu až několik tisíc korun ročně. Na stránkách https://www.epet.cz/ si můžete jednoduše a rychle pomocí online kalkulátoru spočítat, kolik byste měsíčně za elektřinu či plyn uspořili.

Jaký je postup?

Celý proces změny dodavatele energií je velice jednoduchý. Jak bylo zmíněno výše, prvním krokem je zadání informací z faktury za elektřinu a plyn do konfigurátoru. Pokud si chcete ulehčit práci, pošlete poslední vyúčtování novému dodavateli rovnou. Na základě něho vám připraví nabídku, a vy se tak obratem dozvíte, zda získáte levný plyn či výhodnější ceny elektřiny oproti stávajícímu stavu. Budete-li s navrženými sazbami spokojeni, obdržíte smlouvu a plnou moc. Jejím podepsáním opravňujete nového poskytovatele energií, aby vás zastupoval v celém procesu vyvázání vaší původní smlouvy. Nemusíte tak zbytečně ztrácet čas vyřizováním potřebné administrativy na pobočce. Přesto však zůstáváte v obraze, neboť budete pravidelně informování o jednotlivých krocích změny dodavatele energií pomocí SMS.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *