Pořiďte si do své domácí dílny profi vozík

Dílenský vozík je mobilní pracoviště, které ocení každý kutil. Pojízdná skříň umožňuje bezpečně ukládat nářadí a svému majiteli nabídne také stabilní pracovní a odkládací plochu. Kvalitní vozík vám vydrží roky, vyplatí se proto vybírat obezřetně. Na oplátku vám s vybraným kouskem půjde práce rychle a pohodlně od ruky.

Jak vybrat vozík?

Hlavním kritériem kvality vozíku na nářadí je materiál, z něhož je vyroben. Profi dílenský vozík, který je vyrobený pro účely každodenního náročného provozu, vám vydrží déle. Profi vozíky mají testovanou odolnost pro nárazům a poškrábání. Ty nejodolnější se vyrábí z plechu nebo kovu, součástí může být pozinkovaná povrchová úprava. Vozík by měl být v každém případě stabilní, neměl by se vám při manipulaci kývat a překlápět. Důležitá je i nosnost zásuvek či polic. Velká pracovní plocha na odkládání nářadí je též rozhodujícím parametrem kvality, podstatné je, aby byla umístěna ve správné výšce. Přednost také dejte ergonomickým madlům a uzamykatelným zásuvkám se systémem proti samovolnému vysunutí. Zásuvky by měly být dostatečně prostorné a variabilní co do vnitřního rozložení na přepážky. To jsou všechno detaily, které při výběru vozíku nesmíte opomenout.

Dílenský nábytek české výroby

Zbývá otázka, kde nakoupit? Na českém trhu se nachází mnoho specializovaných prodejen. Nejlépe je vybrat si zboží přímo od výrobce, jenž vám v případě nutnosti kvapem dodá náhradní díly. Takovou firmou je například česká POLAK CZ s.r.o., která funguje na českém trhu od roku 1991 a na výrobu dílenského nábytku se specializuje už přes dvacet let. Dodává kvalitní dílenské stoly a ponky, dílenské vozíky a skříně, mimo to i nábytek do šaten s příslušenstvím. Od roku 2010 zavádí ve výrobě technické novinky, jako jsou pojistky proti samovolnému vysunutí zásuvek, které po dlouhé době užívání a opotřebování snadno vyměníte za nové. Všechny výrobky dodává již s pozinkovanou povrchovou úpravou a stále se zdokonaluje ve výrobě. Najděte si svůj vozík na míru!

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *