Mokré čištění koberců v soukromí domova

Nejúčinnější mokré čištění koberců v soukromí domova? Vždycky se vyplatí mít takového pomocníka doma. CleanMaxx to všechno umí! Získáme tak pohodlné, rychlé čištění, s jednoduchou obsluhou přístroje, jehož cena je podobná kvalitnímu klasickému vysavači. Nemusíte nikde půjčovat těžký přístroj a zase ho vracet. Skvělá úspora času.

Položme si otázky? Profi čištění koberců, zapeklité téma, kterému nepatří k oblíbeným. Koberce jsou tak trošku nepříjemnou stránkou úklidu. I při důkladné péči běžným vysavačem to jednoduše není ono. Obecně platí k nejzatíženějším částem domácnosti, není snad dne, aby nepřišly k nějaké újmě, stačí na něj něco vylít, vysypat sypký materiál a domácí mazlíčci dodělají dílo zkázy dřív, než nový koberec oslaví první narozeniny.

A rázem je z hezkého koberce doma něco, co tam tak úplně mít nechcete. Zdroj špíny.

A na program dne přicházejí myšlenky na pořádný mokrý vysavač, čistič koberců, který si s tím vším poradí. Nebo snad pohlížíte do letáku rovnou na nový koberec?

Stačí vyčistit, nemusíme kupovat nový koberec…

Jenže… Proč si pro ten čistící přístroj nakonec nepůjčíte? Jste líní si jít půjčit profesionální mokrý čistič na koberce? Stojí to čas, peníze… Nebo v tom všem je špetka studu? Nemůžeme se někdy zbavit pocitu, že když si půjdeme profi přístroj půjčit, bude na nás pohlíženo tak trochu jako na šmudly. No prostě, může být milion a jeden důvod, proč je lepší si tento přístroj pořídit domů a mít ho jen pro svoje vlastní použití.

Zapomeňte na desetitisícové položky, CleanMaxx TR-3356 čistič koberců s turbokartáči je za cenu, za niž koupíte kvalitní obyčejný vysavač. A rozhodně vám nebude doma stát v koutě, protože je velmi účinný, lehký do ruky a jednoduchý na obsluhu.

Kartáč, šampon, voda a je to…

Obsluha je velmi snadná, zákazníci jsou nadšeni a překvapeni. Nádobka na vodu k čištění se snadno plní, přístroj se jednoduše a intuitivně ovládá. CleanMaxx s kobercovou špínou zatočí v mžiku. Díky kombinaci chytrého pohybu kartáče, účinku kobercového voňavého šamponu a postupného vysátí nečistot do nádobky, vám znovu připomene koberec v dobách jeho největší slávy. A bude téměř suchý, protože všechna špinavá voda bude vzápětí vysáta zpět do nádobky. Tu snadno zase vylijete.

Zažraná špína: Strašák mnoha domácností

Pod pojmem „zažraná špína“ si nemusíte představovat koberec neidentifikovatelné barvy, ale stačí půl roku stará a neúspěšně čištěná skvrna od vína nebo malinovky. Tady doporučujeme přede jen věnovat skvrně více péče ještě před samotným použitím CleanMaxxu. Je dobré skvrnu předčistit speciálními přípravky a pak se do toho pustit CleanMaxxem. Kartáče, šampon a sací síla se postarají o všechno. V případě potřeby můžete postup opakovat. Skvělé!

Náhradní díly? Máme pro vás plnou podporu a všechny náhradní díly na požádání pořídíte u nás!

 

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *