Mobilní klimatizace šetří peníze a čas

Mobilní klimatizace má samozřejmě spoustu užitečných funkcí, které spotřebitelé poznají hlavně v parných vedrech a vysušených nocích plných vydýchaného vzduchu. Přenosná klima totiž šetří čas i peníze v případě, že potřebujete ochladit, vytopit nebo vyčistit vzduch pouze v jedné místnosti, kterou zrovna obýváte, a jindy zase jinou. Snadná manipulace dovoluje přesouvat mobilní klimatizaci, kamkoliv si přejete. Stačí přístroj pouze zapojit do zásuvky, případně vysunout odvětrávací hadici z okna.

Nejprodávanější je klimatizace mobilní STAC 15CPA/NB

Klimatizace mobilní typu STAC 15CPA/NB v sobě mnoho důležitých funkcí jako chlazení, ventilaci a odvlhčování. Pyšní se velkým výkonem chlazení 4,4 kW a tím, že vychladí prostor o velikosti 45 metrů čtverečních, případně zvládne vychladit v krátkém časovém horizontu dokonce více místností během jednoho dne. Přemísťuje se snadno, má totiž kolečka. Jelikož je mobilní klima STAC 15CPA/NB zařazena do energetické třídy A, je zajištěn maximální komfort při významné úspoře energie. Při výkonu chlazení 4,4, kW má téměř třetinový příkon, a to pouhých 1,65 kW. S ohledem na ochranu životního prostředí je klimatizace napuštěna ekologickým chladivem R410A.

Praktická přenosná klimatizace v nejlevnější variantě má mnoho optimálních funkcí

V momentě, kdy se rozhodnete pro nákup klimatizace, máme spoustu možností, podle nichž si produkt vyberete. Nejlevnější přenosná klimatizace má mnoho funkcí, ale ochladí (případně vytopí) místnost velkou zhruba 25 metrů čtverečních, výše zmíněná “klimoška“ je sice dražší, ovšem dvojnásobně výkonnější. Zvažte vždy, jak velké prostory má přístroj obsloužit a kolik funkcí skutečně využijete. Zároveň si rozpočítejte, nakolik vám vložená investice vynahradí více zařízení – větráky, topení, atd…

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *