Jak si stylově vybavit garsonku?

Tak jako je to u mnohého zboží, jsou typy, které nabízí nejen svou základní funkci, ale i něco navíc. Právě takový je praktický nábytek. Možná vás jako první napadne pohovka, která se bude dát použít nejen k sezení, ale i ke spánku. Když budete vybírat pečlivě, najdete i pohovky, které jsou sice dražší, ale i při každodenním rozkládání a skládání vydrží mnoho let, a i spánek na nich bude kvalitní.

Praktický je i sklápěcí jídelní stůl. Pokud řešíte každý centimetr plochy, stůl můžete namontovat na stěnu a sklápět jej. Když budete stolovat, jednoduše jej postavíte. Jde o praktickou vychytávku, která se dá použít všude, kde je málo místa, ale stolek by se vám tam hodil.

Co se týče úspory místa, jsou velmi efektivní i stohovatelné stoličky. Zaberou vám místo jedné, přitom jich v sobě můžete mít víc. Do koupelny by se vám mohla hodit skříňka na pračku. Využijete díky ní nejen prostor na pračce, jak jsou mnozí z nás zvyklí, ale získáte několik poliček nad pračkou, které vám přinesou hodně místa.

Vysoké a vestavěné skříně

V malém prostoru je dobré mít vestavěnou nebo velkou šatní skříň. Posuvné dveře zajistí, že nebudete potřebovat prostor pro její otevření, a už pár cm od skříně může být klidně sedačka a bok konferenčního stolku. Na dveřích skříně může být umístěno zrcadlo, což vám dovolí mít ho dost velké a pošetří plochu na stěně.

I v malém prostoru se dá žít hezky. Stačí nechat si poradit, znát nabídku obchodů s nábytkem a nakupovat s rozumem.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *