Nábytek, který splní vaše představy a požadavky

Zařizujete si nové bydlení, nebo jste se rozhodli pro trošku inovace a změnu stylu vašeho stávajícího interiéru? Použijte osvědčené druhy nábytku a získejte tak potřebné a často chybějící místo.

Vestavěné skříně v novém kabátě

Většina domácností řeší neustálý nedostatek úložných prostorů. Ať už jde o uskladnění oblečení, sezónního vybavení, věcí potřebných na dovolenou, k úklidu, ke koníčkům, nebo i věci k denní potřebě…

Vestavěné skříně se velmi dobře hodí jak do obývacích pokojů, tak šaten, do předsíní, na chodbu, ale i do ložnic a dětských pokojů. Pryč jsou časy, kde jste je mohli vidět jen v jednobarevné provedení, tmavém, nebo světlém, většinou s kulatými úchyty zasazenými do dveří. Dnes jsou designově úplně někde jinde. Škála druhů a barev provedení je nepředstavitelná, vhodný tip najdete jak do přírodního stylu, tak do elegantního, nebo dětského prostředí.

Kuchyni uzpůsobte tomu, kdo vaří

Při výběru kuchyně bychom měli myslet na ráz kuchyně, její atmosféru, barevné pojetí a celkový dojem, ale i na praktické využití a příjemný pohyb v ní pro toho, kdo ji bude nejvíce využívat.

Zjistěte si, jaké pokroky udělali výrobci nábytku od dob, kdy jste si pořizovali vaši předchozí kuchyni, jaké systémy je možné využít jak v policích, na regály, tak ve způsobu otvírání skříněk, jaké materiály jsou kvalitní a nejpoužívanější.

Nechte si poradit maličkosti, které by vás možná ani nenapadly. U vysokých kuchyní například, že ve vyšších místech kuchyňské linky by měly být umístěny věci, které nepoužíváte denně, jako sváteční servisy, sklo, které se používá zřídka, nebo jiné vybavení pro zvláštní příležitosti. Tomu by měly být vysoké skříně uzpůsobeny – rozmístění polic. Vše ostatní by mělo být po ruce.

Zajímejte se o rohové skříňky, které lze krásně a pohodlně využít díky systému otvírání, možnosti uložení talířů (vodorovné, svislé), umístění a uschování odpadkového koše a spoustu dalšího.

Ideální je ptát se na rady u společnosti s dlouholetou tradicí, která dělá kuchyně na míru. Poradí s uspořádáním skříní i spotřebičů, doporučí různé vychytávky, o kterých jste třeba zatím neslyšeli, a nabídne nejlepší řešení právě pro vaši domácnost.

Inspiraci můžete načerpat, nahlédnete-li do fotogalerie kuchyní, která vám přiblíží pohled a možnosti do moderních kuchyní, které je možné zakoupit. Dbejte na to, aby kuchyně nebyla oslňující jen pro návštěvy, ale aby se líbila vám a cítili jste se v ní dobře.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *