Kuchyně na míru vám usnadní vaření a dodá vašemu domovu to správné kouzlo

Ne nadarmo se říká, že kuchyně je srdcem domácnosti. Měla by být sladěná, v příjemných barvách, které nám navozují příjemnou náladu, ale především by nám měla funkčně naprosto vyhovovat. Díky možnosti objednání si kuchyně na míru je to dostupný požadavek, který poptává čím dál víc českých žen, ale i mužů.

Skříňky i vybavení s vyhovujícím umístěním

Díky kuchyni na míru budete mít záruku, že skříně, skříňky, poličky, elektrospotřebiče i ostatní vybavení bude rozmístěno tak, aby vám nepřekáželo, aby bylo seřazeno logicky a splňovalo svou funkci co nejlépe.

Vybrat si můžete z mnoha vhledů, způsobů otvírání, do polic můžete umístit drátěné systémy, dobře využitelné jsou dnes i dříve nepraktické rohové skříňky, ze kterých jsme obtížně dolovali hluboko umístěné hrnce a další.

Můžete sáhnout i po originálnější kuchyni, kupříkladu s ukládáním talířů do svislé polohy, s elegantně působícími štíhlými a vysokými skříňkami sahajícím téměř až ke stropu nebo praktickým ostrůvkem, v němž může být zabudován sporák s odkládací plochou nebo sloužící jako praktický stůl uprostřed místnosti. Vyšší provedení umožňuje vytvoření malého baru k posezení. Skvěle působí i jako předěl místnosti v případě, že budete mít spojenou kuchyni s jídelnou nebo obývacím pokojem.

Krásné a praktické vestavěné skříně

Do kuchyně i jídelny se skvěle hodí také vestavěné skříně. Pomohou vám vyřešit potíže s nedostatkem úložných prostor. Dveře mohou být plné, dýhové, ale také např. prosklené. Tím získáte jak skříně, které bezpečně schovají různé drobnosti, hrníčky, kuchařky, utěrky a další, tak ty, které umožní vystavit vzácnou, starou čajovou soupravu, nebo nostalgický samovar a jiné předměty, které máte v oblibě.

Nahlédněte do bohaté fotogalerie kuchyní a nechte se inspirovat kvalitním nábytkem, který pochází z dílny společnosti JNInterier.cz.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *