Víme, kde získáte odhad ceny nemovitosti zdarma

Odhad ceny nemovitosti je důležitý předpoklad toho, abyste nemovitost dobře prodali, ale i věděli, za kolik se vám ji vyplatí koupit, a jaká cena už je přespříliš. Neplaťte ale za odhad zbytečně.

Odhad nemovitosti by měl předcházet každé nabídce k prodeji

Jakmile se rozhodneme prodat nemovitost – byt nebo dům, je důležité znát jeho reálnou hodnotu. Obvykle chceme prodat rychle. Někdy nás tlačí čas a potřebujeme co nejrychleji hotovost za prodej. Ale i když to tak není, nikomu se nechce s prodejem „táhnout“ dlouhé měsíce. Rozhodně není dobrou volbou jen tak střelit cenu od pasu. Příliš vysoká cena vede obvykle k tomu, že máme o nemovitost jen málo zájemců, nebo se neozvou žádní. Může se též stát, že bude nemovitost ukazovat jednomu zájemci za druhým, ale z koupě vždy sejde, protože v okolí je dost podobných k prodeji, avšak za nižší cenu. A naopak, rovněž nechceme byt prodat příliš pod cenu. Takže odhad nemovitosti se oplatí mít v ruce dříve, než si podáme inzerát s nabídkou.

I pro nákup nemovitosti je dobré znát její reálnou hodnotu

Reálnou hodnotu nemovitosti podle její velikosti, stáří či místa prodeje potřebujeme znát, i když chceme nemovitost koupit. Pokud kupujeme dům či byt na hypotéku, budeme následně muset dělat i odhad oficiální. Avšak k tomu, abychom uměli odhadnout, na jakou hypotéku dosáhneme, však musíme už předem znát alespoň základní odhad. Ten se totiž může od nabízené prodejné ceny zcela zásadně lišit.

Odhad ceny nemovitosti můžete získat ihned a zdarma

Maxima Reality nabízí na svých webových stránkách odhad ceny nemovitosti zcela zdarma. Stačí zadat parametry domu či bytu a odhad vám je obratem zdarma zpracován. Nemusíte nikam odhadce posílat. Odborníci z Maxima Reality zpracují odhad na základě ceny obvyklé v daném místě, s přihlédnutím na stáří a stav bytu či domu. Za odhad nic neplatíte. Právě naopak. V případě zájmu můžete využít zajímavé výhody, jež realitní kancelář nabízí.

50 % za vaši nemovitost ihned na ruku, zbytek po prodeji

I to je jedna z výhod, které Maxima reality nabízí. Tato zkušená realitní kancelář se nebojí, že by vaši nemovitost neuměla prodat. Proto vám 50 % její ceny nabídne ihned, ještě dříve, než nemovitost prodá. Zbytek pak následně po jejím prodeji. Maxima nabízí však i další výhody. V ceně prodeje jsou různé bonusové služby v hodnotě až 20 000 Kč. K dispozici je vám navíce právní oddělení realitní kanceláře, a tak máte veškeré právní služby související s prodejem zajištěny zdarma a na klíč.

Nechce se vám jít do prodeje s realitní kanceláří proto, že nechcete platit provizi? Zatímco u běžné realitní kanceláře platíte 3 až 5 % z ceny nemovitosti, u Maxima Reality žádnou provizi neplatíte. Přitom právě tato realitní kancelář se chlubí maximální cenou za prodej realit, a zatímco průměrná cena za m2 pražského bytu je 77 400 Kč, Maxima prodává až za 80 000 Kč. V průměru tak na bytu vyděláte o 179 000 Kč více. Výhodou je i rychlost prodeje, která činí v průměru pouhých 40 dní. U jiných realitních kanceláří je to až 96 dní.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *