Také jste se dali s létem do rekonstrukce? Splňte dětem přání a odějte jejich pokojík do gala dle jejich představ.

WELUX
VELUX

Právě teď, v průběhu léta, kdy podnikáme různé dovolené a pobyty, spousta z nás v mezidobí rekonstruuje své domy a byty. Jestliže i vy patříte k těm, kdo se dal do práce a natírá, montuje nábytek, líčí stěny nebo zapravuje nové omítky, určitě se vám bude hodit inspirace, jak zútulnit dětský pokoj, abyste byli spokojeni jak vy samotní, tak vaše ratolesti.

Pestrý nábytek a stěny

Abyste dosáhli velkého efektu, určitě sáhněte po barvách. Ať už jedna odlišně barevná stěna, nebo celý pokojík v např. žluté, modré či růžové barvě, skýtá jedinečnou atmosféru. Podtrhnout výmalbu můžete i dětskými tapetami nebo bordurami. Strop by měl být bílý, aby se místnost opticky nezmenšila a prostor nepůsobil stísněným dojmem.

Podle věku dětí zvolte nábytek. Maličkým dětem můžete pořídit barevnou postýlku, větší děti ocení kvalitní postel a skříně. V nabídkách mnoha společností vyrábějících nábytek, najdete skříně, které mohou mít barevné dveře, šuplíky, nebo celý vzhled ozvláštní netradiční madla a úchyty.

Určitě pokoj dotvoříte pestrým kobercem. Použít můžete i kusový koberec, který nejenže ochrání děti před chladem, ale zároveň je pobaví. Mohou na něm být silnice, parkoviště, nebo třeba přímo herní pole pro hru Člověče nezlob se. Jestliže chcete něco neutrálního, volte koberec se zvířátky, dětmi, domečky, nebo třeba jen pestrobarevné.

Okna mají svoji sílu díky žaluziím, roletám i závěsům

Důležitou součástí dětského pokoje je okno. I to můžete patřičně dozdobit, přitom splnit účelnost. Můžete dětem vybrat stínicí techniku od společnosti VELUX, která je na našem trhu mnoho let.

Tato společnost nabízí stínicí vybavení v mnoha podobách, nechybí kolekce Velux Disney, kterou děti skutečně mají rády. Oblíbené postavičky tak budou nejen na povlečení, stěně nebo třeba na koberci, ale i na oknech.

Zkuste i vy rekonstruovat zábavně. Barvy a různé materiály vám k tomu bezesporu pomohou.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *