Chcete kancelářské křeslo nebo raději křeslo s taburetem?

V současné době si můžete vybírat z širokého spektra křesel k sezení. Od pohodlných křesel do obýváku, přes polohovací a masážní křesal až po křesla kancelářská. Co vzít při jejich výběru v úvahu a jaký typ křesla nejlépe splní vaše požadavky? Poradíme.

Každý typ křesla je vhodný na něco jiného

Měli byste vzít v úvahu úroveň podpory a pohodlí, které potřebujete, a také design, který nejlépe vyhovuje vašemu životnímu stylu. Kancelářské židle jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální ergonomii a oporu pro dlouhý pracovní den, zatímco křesla a taburety lze používat pro uvolněnější činnosti, jako je čtení nebo sledování televize. Každý typ židle má své výhody a je důležité vybrat si tu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Nezapomeňte si vyzkoušet různé typy židlí a křesel, abyste našli to ideální. A jako praktický doplněk si ke křeslu pořiďte určitě také deku, která vás v zimě zahřeje, a zároveň bude křeslo krásně designově doplňovat. Zvolit můžete také praktický bederní polštářek, který při sezení v křesle poskytne oporu vašim zádům.

Specifika kancelářských křesel

Každý typ sedacího nábytku má různé funkce. Od nastavitelné výšky, bederní opěrky u kancelářských křesel, sklopných opěradel u multifunkčních křesel nebo dokonce možnosti otáčení. Přemýšlejte o tom, kolik místa máte k dispozici, ale také o tom, jaké speciální funkce si u křesla chcete dopřát. Některá kancelářská křesla umožňují polohování nejen zad, ale také samotné bederní podložky. To ocení zejména ti, které z dlouhého sezení bolí záda. Vždy ale platí, že základem zdravého sezení je správné nastavení výšky křesla.

Výjimečná křesla do obývacího pokoje

Věděli jste, že můžete mít otočné křeslo, křeslo polohovací anebo dokonce masážní? Pro menší prostory se hodí křesla rozkládací, která zároveň umožní občasné přespání návštěv. A milovníci starých časů pak ocení křesla houpací z ratanového proutí. Pokud hledáte něco výjimečného, můžete si také vybrat z široké nabídky čalouněných křesel s různými vzory. Vždy ale myslete na styl vaší sedací soupravy a výběr křesla mu přizpůsobte. Ať už si vyberete jakýkoli typ křesla, ujistěte se, že vyhovuje vašemu životnímu stylu a poskytuje potřebnou úroveň pohodlí, opory a funkčnosti.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *