Také hledáte firmu na mytí oken v Brně velkého rozsahu?

Pro naši školu jsem hledal firmu, která by kvalitně umyla okna. Na internetu jsem si našel přímo brněnskou společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se zabývá mytím oken.

Jsem ředitel školy a je pro mne důležité zachovat bezpečnost žáků, pokud se v okolí školy provádí úpravy, opravy a i mytí oken Brno. Naše škola je tří patrová, a v takovém případě se okna myjí i z venku a ve výškách. Zaujalo mne, že používají kvalitní vysokozdvižnou techniku, ale měl jsem problém s bočním křídlem, kde je pouze malá cestička a málo místa, aby se tam taková technika vešla. Ale po konzultaci s pracovníky jsem byl rád, že jsem kontaktoval právě tuto firmu. Používají v takový místech horolezecká lana a při mytí oken se spouštějí, takže si poradí s jakýmkoliv terénem.

15-OKNA BRNO-final

 

Moc se mi to líbilo, když jsem viděl, jak okna myjí z lan. Musím říct, že jsou to opravdu profesionálové a nic pro ně není problém. Domluvil jsem si s firmou A SERVIS LIPKA, dlouhodobou spolupráci a nastavili jsme interval servisního mytí oken. Je důležité udržovat čistotu v místě, kde jsou děti a vysoká frekvence dalších osob. Děti také velmi rády lepí na okna různé samolepky, i přes upozornění to ale stále dělají. Znáte děti, jsou to nezbedové a zakázané ovoce jim chutná.

Samolepky mi pracovníci odstraní bez poškrábání žiletkou, kterou vozí pokaždé s sebou. Nikdy se nestalo, že by po jejich práci bylo okno poškrábané. Mohu jedině doporučit tuto firmu.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *