Střechy

Nevíte si rady se střechou? Profukuje vám do interiéru nebo dokonce zatíká? Máme pro vás pár informací, jak váš problém vyřešit. V současnosti existují na trhu firmy např. Střechy Novák, kteří staví mimo jiné také střechy na klíč. Znamená to, že Vám ušetří čas, peníze i stres. Již několik let se specializují na výrobu, rekonstrukci a montáž střech. Samozřejmě vás nejprve seznámí 3D projekt na základě vašich požadavků a až posléze dojde k podpisu smlouvy a k pracovním úkonům. Také vám doporučí, to nejlepší řešení střechy vzhledem k vašemu domu, celkovému designu, ale také co do funkčnosti.

Střecha se skládá z nosné konstrukce – krovu a střešní krytiny. Doprava krovu je do 24 hodin od dokončení výroby. Samotná montáž potom trvá 2-3 dny. Střešní krytina může být z různých materiálů např. betonových nebo pálených tašek, vláknocementových nebo plechových materiálů, asfaltových pásů nebo PVC folií. V ČR jsou nejčastěji používané betonové nebo pálené tašky. Např. Bramac má až 100 letou životnost a je k dostání v nejrůznějších barvách. Tondach poskytuje velmi dlouhou záruční dobu až 33 let. KM Beta je lídrem na našem trhu v betonových krytinách. Má životnost více než 100 let a 30-ti letou záruku. Asfaltové pásy a vláknocementové materiály patří k těm levnějším a také dlouho odolným.

www.strechy-novak.cz

Střechy na klíč Novák vám tedy doručí střechu z těch nejkvalitnějších materiálů. Pomohou vám s řešením kromě zmíněného klempířnictví, tesařství a pokrývačství také se střešní izolací. Kromě samotných střech vám nabídnou také doplňky, které ke střeše patří např. střešní okna značky Velux nebo Prima Fenestra a světlovody, které vám doma rozzáří tmavá místa. Mohou vám dodat také pergoly, zahradní domky či chaty dokonce i schodiště.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *