Montáž nábytku – zavolejte a máte klid

jak-vyrobit-satni-skrin-s-posuvnymi-dvermi-svepomoci--11Vánoce se blíží mílovým krokem a vy jste se rozhodli potěšit svou drahou polovičku pěkným novým nábytkem. Je tady ovšem jeden problém. Kdo nábytek smontuje, když vy to neumíte a shánět šikovné souseda po celém baráku se vám nechce? Montáž nábytku Praha! V současné době zažívají boom hodinoví manželé.  Kdo je to hodinový manžel? Zručný řemeslník, který díky svému talentu si bravurně poradí, s každou domácí prácí na kterou ženská ruka nestačí. A také si tuto služby žádají zejména ženy a to nejen ty svobodné, ale především manželky podnikatelů a nešiků, dokonce samotní příliš zaměstnaní muži se nezdráhají hodinovému pomocníku zavolat. Přece nějaký inženýr nebo manažer nebude čistit ucpaný odpad. Montáž nábytku Praha! Montáž nábytku je nejčastěji žádaná činnost.

Montáž nábytku Praha! Zkušený řemeslník čeká na Vaše zavolání  

Jak jsme se již zmínili, tak tím výčet činností hodinového manžela nekončí. Někteří bravurně zvládnou vrtání, elektrikářské práce, pokládky koberců, drobné instalatérské práce, malířské práce, truhlářské práce, venkovní práce jako štípaní dřeva, sekání zahrady, odmetání sněhu apod. Montáž nábytku Praha! Vše to je o domluvě, a proto se předem ptejte jakou práci tento šikula je schopný zvládnout. Montáž nábytku Praha – budeme volat, ať zazáří vánoční stromeček v obývacím pokoji s novým nábytkem.

Montáž nábytku Ikea s dvouletou zárukou

Švédská společnost Ikea provozuje čtyři obchodní domy v Česku, celkem má 321 obchodních domů ve 38 státech a zhruba ročně tyto obchody navštíví cca 590 milionů návštěvníků. A to je úctyhodné číslo. V loňském roce Češi utratili za nábytek Ikea 7,5 miliardy Kč. A tak se nedivíme, že se rozsypal pytel s hodinovými manželi, kteří se na montáž nábytku Ikea specializují! Práce jim jde lépe od ruky, můžete počítat s dvouletou zárukou za poskytnutou službu.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *