Nová jarní kolekce pohovek Natuzzi Italia za zaváděcí ceny

Už jste se někdy zamýšleli nad tím, proč si movití lidé kupují dražší věci? Vysvětlení je nasnadě. Za svoje peníze vyžadují kvalitu, která se léty neomrzí. Principem dát lidem to nejlepší se řídí i idea pana Pasquala Natuzziho. Nábytek, jenž se stane součástí jejich životů, jenž s nimi splyne jako moře, půda a nebe. Nábytek se kterým budete žít a který při správném zacházení a péči vydrží i několik desítek let.

Z nové kolekce věhlasného mistra si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Nyní máte do konce května 2019 možnost získat 15% slevu na objednávky níže uvedených pohovek v libovolné sestavě a provedení.

Absolutní novinka v aktuální kolekci Natuzzi Italia , pohovka Colosseo ,náš redakční tip, ohromí variabilitou sestav. Dá se velkoryse vytočit do oblouku se vzhledem oválného amfiteátru nebo vytvořit nekonečnou pohovku s volnými rohy.

Díky atypickým dílům s ní sofistikovaně vyplníte i opravdu velký interiér nebo naopak několik intimních zón. Pokud si přivoláte pomocníky v podobě zástěn, stolků a lamp od Natuzzi Italia, získáte nevšední odpočinkový prostor, který vám bude každý závidět. Ideální je do prostoru domácího kina. Polohovací mechanické nebo elektrické mechanizmy umožní nastavit to nejpohodlnější sezení. Výplň je z peří a pěny. Tyto materiály zajišťují maximální prodyšnost a pohodlí, takže se můžete příjemně přenést do filmového světa.

Nejmodernější sedací souprava Galaxy s elektrickými polohovacími mechanizmy je velmi praktická pro běžný provoz domácnosti, přitom vynikne její elegance. Galaxy si můžete sestavit lineárně nebo do rohu, s lehátkem i bez. V kůži bude precizně ručně prošitá, v látce ji zdobí efektní kožené akcenty.

Pohovka Melpot je doslova stvořena pro dokonalou relaxaci. Je také plněná peřím a pěnou, a díky nim dokonale komfortní. Výhodou je, že se z ní dá vytvořit i velká sestava podle přání a možností. V kůži, která se hodně blíží naturalu, tzn. kůži bez povrchové impregnace, je hladší a jemnější. Pokud si přikoupíte kožené polštáře se sametovými díly, určitě neprohloupíte. Samet v kombinaci s kůží je v současné době velmi trendy.

Sedací souprava Kendo je jako sběratelské dílo od italských architektů Manzoni a Tapinassiho. Dokonale měkká, s podnožkami ze dřeva smoke oak nebo olive walnut vždy s kovovým detailem, jenž navozuje jisté nadlehčení v prostoru. V showroomu V Jámě nebo na Rohanském nábřeží v River Garden si ji můžete prohlédnout v nové látce Farini – to je novinka v retro tkaných materiálech. Vypadá jako hrubší pytlovina, v zemitě béžové barvě, na omak je velmi příjemná. K této sedačce se můžete odvázat s barvami doplňků, a dokonce je střídat i podle ročních období. Vždy bude stálicí, jež koresponduje se všemi okolními akcenty, přesto zůstane svá.

Poslední novinkou od pana Pasquala Natuzziho je pohovka Icon. Typická sedací souprava, jež je určená do prostoru. V ikonicky lahvově zelené barvě bude slušet každému interiéru. Společně s polyuretanovou pěnou je součástí Icon pohovky Climalight, což je mikrovlákno nové generace.

Nicméně kůže je sázka na absolutní jistotu. Vždyť kožené Natuzziho pohovky jsou proslavené po celém světě.

Tento přírodní materiál je u Natuzzi Italia doslova hýčkán od výběru přes zpracování ve vlastních výrobnách.

Colosseo, Galaxy, Melpot, Kendo a Icon, to je pět důvodů proč se přijít podívat do showroomů Natuzzi Italia a to nejen v Praze, ale také v Brně. Tím šestým je dubnová 15 % sleva na tyto modely. Jaro je tím pravým obdobím, kdy toužíme mít něco nového nejen na sobě, ale i kolem sebe. Nechte se tedy inspirovat nejen jednotlivými pohovkami, ale i ukázkami vkusného interiéru a různými doplňky, jež tvoří ten pravý domov.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *