Zimní měsíce dávají pěkně zabrat autobateriím. Věnujte jim proto náležitou péči

Snad každý řidič někdy měl trable se svou autobaterkou. Té totiž nesvědčí spousta věcí. Nejvíce paradoxně její nečinnost. Trpí ale i v třeskutých mrazech a v městském provozu. Není se pak čemu divit, že jednoho dne doslouží. To pak nasednete do vozidla, ale nenastartujete jej. Autobaterie bude zralá na výměnu. Co s tím? 

Baterii si budete muset pořídit novou. To máte možnost učinit několika způsoby. Starou baterku jednoduše z vozu vyndejte, vydejte se s ní do nejbližšího kamenného obchodu s autopotřebami a na základě ní si pořiďte novou. Nahlédnout můžete i do manuálu ke svému automobilu, kde zcela jistě bude typ baterie vhodné konkrétně pro váš vůz uveden.

Objednávejte na internetu

Veškeré potřebné parametry si také můžete ze své staré baterie opsat. S nimi pak usedněte k počítači a autobaterku si objednejte na internetu. Bohatou nabídku autobaterií jak do osobních vozů, tak i zemědělských strojů a autobusů najdete například na e-shopu nekvinda-obchod.cz, a to včetně velmi kvalitních autobaterií Sznajder.

Autobaterie podle typu auta

S výběrem autobaterie vám na stránkách e-shopu pomůže jednoduchý formulář, do kterého zadáte patřičné parametry, jako jsou typ vozidla (osobní automobil, kamion či zemědělský stroj), jeho značku, modelovou řadu, rok výroby a druh motorizace a chytrý program autobaterii vybere za vás. Pak už bude stačit autobaterku si objednat a buď si ji vyzvednout na některé z kamenných prodejen, nebo si ji nechat poslat přímo domů. Za doručení nic nezaplatíte. .

Náhradní díly i pneumatiky

V nabídce e-shopu nedkvinda-obchod.cz ovšem naleznete spoustu dalších produktů, jako jsou náhradní díly, pneumatiky, přední hnací nápravy, zemědělské stroje, řetězy nabíječky autobaterií, svařovací dráty (svařovací dráty Autrod v cenách od 360 do 1000 Kč), oleje, stájovou mechanizaci a dokonce i hračky a modely – samozřejmě zemědělských strojů, jako jsou traktory, valníky, sypače, sklápěcí vozy a další. Zkrátka hračky, které se mohou skvěle vyjímat pod stromečkem. Po modelu traktoru totiž touží každý malý kluk. A mnohdy nejenom ten malý.

 

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *