Jak na zastřešení snadno a rychle?

A finančně výhodněji než při klasické stavbě nebytových prostor k podnikatelským, sportovním či skladovým účelům? Vyzkoušejte textilní halu. Toto neobyčejně flexibilní řešení, které můžete dokonce i za provozu modelovat, stěhovat, montovat a demontovat dle svých představ, se jeví jako ideální.

Úroda pod textilní střechou

Inu, proč ne? V prostorách montované textilní haly, jejíž parametry si sami navrhnete, máte kupříkladu možnost, coby zemědělec, uskladnit krmivo pro hospodářská zvířata. Prostory mohou směle fungovat i jako zemědělský vozový park pro sezónní techniku. Jako provozovatel jízdárny takto vybudujete ideální ustájení pro své koně nebo adekvátně vybavený prostor pro jejich výcvik. Můžete celoročně pořádat akce pro milovníky koňského sportu a zaujmout je textilní halou vybavenou tribunou pro obecenstvo, kruhovou jízdárnou a přidaným osvětlením. I bez něj ale nebudete zklamáni, neboť použité zastřešení vyniká výbornou propustností denního světla.

Sportujeme bez přestávky

Ve sportu rovněž nemusíme již ustupovat marnivé přírodě a sezónnímu diktátu. Díky textilní hale mohou vyznavači sportů, jako jsou fotbal či tenis, pokračovat v tréninku a utkáních, navíc za nákladově úspornějšího režimu než na klasickém sportovišti.

Na “zelené louce” v rekordním čase

Během několika týdnů může na štěrkem zpevněné ploše vyrůst “stavení”, které efektem předčí stavení tradiční. Již jen pro své nízké nároky na pořízení (v individuálních případech lze pořídit dokonce i bez stavebního povolení), tak pro minimální tlak na provozní údržbu. Svědectvím o výhodách pořízení textilní haly budiž skutečnost, že jsou s úspěchem využívány společnostmi, jako jsou Geosan Ostrava, Vlamax Bystřice, Thimm Service v Chotětově nebo Integry Automotive ve slovenském Lozornu.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *