Zámečnictví Praha HBLock ­– to služba, která umí zachraňovat důstojnost

Nikdy jste si nezabouchli dveře, a pak… Ano, ať chceme nebo ne, vždy se nám to stane v nejnevhodnější chvíli. Třeba když si jen tak, v nedbalkách, vyběhneme na chodbu do komory pro něco, co akutně potřebujeme. Průvan udělá své a je to tady. Na sobě jenom spoďáry, v nich upocený zbytek důstojnosti… Čím dříve nám na pomoc přijede zámečnická služba, tím více nám z ní zbude.

Zámečnictví Praha – HBLock je zámečnická pohotovost zejména pro Prahu 5. Otevře vám jakékoliv zámky, řeší též problémy po vloupačkách, kde je nutné opět co nejrychleji zprovoznit dveře. Službu si lze zavolat, když potřebujete pomoci se zlomeným či zaseknutým klíčem, vyměnit zámek, instalovat systém generálního klíče i chráněné profily. Firma tedy poskytuje vedle zámečnické pohotovosti i standardní zámečnické služby. Pracuje s vámi zakoupeným materiálem, nebo po domluvě dodá vlastní. Je schopná rovněž poradit s nejvhodnější volbou.

Dobrý zámečník Praha je nedostatkové zboží. Firma HBLock zaměstnává zkušené profesionály, kteří vědí, že u zabouchnutých dveří může jít o čas. Malé dítě zavřené v bytě, oběd na plotně či v troubě, vy zcela nedbale odění na očích celému baráku. Vše je nutné řešit rychle a profesionálně. Pohotovostní služba je v provozu od 6:00 do 20:00 hodin a garantuje rychlý dojezd na místo.

Pomoc i s automobilem

Zámečnická služba HBLock vám pomůže i v případě autozámků. Nejčastějším problémem bývají zabouchlé zámky s klíčem uvnitř v zapalování, ztracené či odcizené klíče, ale též vylomený zámek na automobilu. Ve firmě si poradí s jakoukoliv značkou vozidla a vyřeší váš problém i s autozámkem.

O zkušené zámečníky je zájem

Přestože je společnost HBLock zaměřena především na zákazníky z Prahy, je o její služby velký zájem i z lokalit kolem hlavního města. Proto v případě potřeby vyjíždí zástupci služby i do středních Čech. Objednejte si běžné služby s předstihem dle svých časových potřeb. Pokud jde o pohotovostní zásahy, neváhejte volat kdykoliv v době provozu služby.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *