Vyřešte problém s počasím pomocí mobilní haly

Komplikuje vám podnikání počasí? Nemusíte být zemědělec, ani provozovatel lyžařského vleku. Počasí ovlivňuje i ty podnikatele, u kterých se to běžně nečeká. Pod širým nebem si jen stěží můžeme dovolit uskladnit zboží. Kam však s ním, když jej třeba sezónně, před Vánocemi, nebo naopak před létem, potřebujeme naskladnit více? Ideálním řešením jsou průmyslové stany a plachtové haly.

Stavět zděnou či prefabrikátovou halu kvůli pár týdnům v roce se nevyplatí

Proces je komplikovaný, potřebujeme stavební povolení, stavba není levnou záležitostí. Plachtové haly postavíte snáz. Navíc si je ani nemusíte kupovat, pouze si je na dobu nezbytně nutnou pronajmete.

Plachtové haly nepotřebují betonové základy a vydrží jakékoliv počasí

Jsou kryté nepromokavou plachtou, a pokud potřebujete udržet v hale teplo, nebo naopak ji klimatizovat, lze je dovybavit vytápěním i klimatizací. Stejně tak jako funkčním osvětlením. Plachtové haly nabízí skutečně komfortní zastřešený prostor s výškou až 4 metry. Pokud je to pro vás zbytečné, můžete zvolit nižší skladové stany s výškou 2,38 metru. Haly lze používat s bočním zaplachtováním i bez něj, kdy pak slouží jako přístřešky na ochranu strojů i zboží před deštěm, ale i krytá parkoviště.

Mobilní plachtové haly – pro sklad i prezentaci

Mobilní haly mají velice univerzální použití. Obstojí jako skladovací prostory, ale i místo pro setkání se zákazníky či pro prezentaci firmy například na veletrhu. Kvalitní haly, jaké prodává i pronajímá Agroservis, lze doplnit pestrým mobiliářem.

Halu jde vybavit podlahou, vytápěním, klimatizací, osvětlením i stěnovými systémy. Reklamní panely mohou být součásti haly, ale i na opláštění či střeše haly. Agroservis je připraven vám pronajmout halu skutečně s kompletním vybavením třeba i pro konferenci. Dodá židle, stoly, velkoplošnou obrazovku, ozvučení a vše, co je k různým akcím podobného typu zapotřebí. Halu též postaví a následně demontuje.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *