Vše o stěhování

Možná si myslíte, že když jste získali vaši vysněnou nemovitost, že máte vyhráno. Na to zapomeňte. Největší dřina vás totiž teprve čeká, a to je přestěhování nábytku a dalších velkých a těžkých věcí do nového domova. Máte celkem dvě možnosti, buď se přestěhujete sami, nebo si najmete stěhovací firmu. Obě možnosti mají svá pro a proti.

www.stehovani24.cz

 

 

 

 

Pokud se rozhodnete pro vlastnoruční stěhování, vyjde vás to mnohem levněji. Akorát si budete muset vše pečlivě dopředu naplánovat, sehnání krabic (většinou v marketu), zajištění většího auta velikosti např. Ford Transit, případně ještě vozík. Nezapomeňte každý předmět dobře zabalit, ať se při převozu nepoškodí, hlavně nádobí, křehké věci, ale také rohy nábytku. Výhodou je vaše neustálá kontrola a organizace. Společnými silami celé rodiny nebo party kamarádů se to dá dobře zvládnout.

www.levne-stehovani.cz

 

 

 

 

 

 

Stěhovací firmu si většinou najmete, pokud vlastníte velký dům či byt a víte, že byste to sami nezvládli. Díky profesionalitě a zkušenostem vaše stěhování proběhne velmi rychle. Garantují vám bezpečný převoz, takže se nemusíte ničeho bát. Kromě samotného přemístění nábytku vám poskytnou i další služby, které vám ušetří čas. Např. pokud nemáte vlastní krabice nebo obaly a fólie, kterými předměty obalíte, jsou ochotni vám všechny potřebné materiály doručit ještě před samotným stěhováním. Se samotným balením vám také pomohou dále také s demontáží, převozem, vynesením, vybalením a montáží vašeho nábytku. Navíc vám vaše nepotřebné a zbytečné věci odvezou do sběrného dvora.

www.cascobaymoving.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stěhovacích firem je opravdu mnoho, jakou si tedy vybrat? Nejlepší možností je, když vám někdo z vašich známých nějakou doporučí a řekne co a jak. Další možností je vyhledat si některé na internetu, zejména z vašeho regionu. Jsou u vás za chvíli a nebude to ani tak drahé.

Ze všeho nejvíc vás zajímá cena. Na internetových stránkách u těch lepších firem mají kalkulačku, kde si snadno spočítáte, na kolik vás stěhování zhruba vyjde. Každopádně by vám každá stěhovací společnost měla dopředu ohlásit konečnou cenu. Většinou k vám vyšlou technika, který si váš byt přijde prohlédnout a určit jaké auto zvolí, kolik bude potřeba stěhováků a kolik kusů nábytku se bude stěhovat. Na tomto základě vám sdělí, jaká bude cena. Ceny se pohybují okolo 700-800 Kč/hod. se dvěma pracovníky, okolo 900Kč/hod. se třemi pracovníky a větším autem. V dnešní době již existují firmy, které si neúčtují za ujeté kilometry navíc, ani za počet pater, ani za obaly a krabice.

 

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *