Tip, kde zakoupit dobrou pizzu

Snad každý z nás si občas rád zajde na dobrou pizzu, ať už sám či třeba s přítelkyní. V našich končinách je ale poměrně kumštem najít kvalitní restauraci, kde vám připraví skutečně dobrou pizzu, jakou byste dostali přímo v některé z italských restaurací. Proto nikdy není na škodu dát na dobrý tip. A my jej pro vás máme. Je jím restaurace J. Gotti – Pizza Plzeň.

Tajemství úspěchu pizzerie J. Gotti

Zmíněná pizzerie v Plzni funguje již pěknou řádku let, mnoho místních tak o ní má celkem dobré povědomí. Co však často netuší, je fakt, že právě tato restaurace patří k vůbec nejlepším, co se týče výroby pizzy. Vsází totiž na pravé italské receptury. Snaží se dodržovat přesné výrobní postupy, kuchaři se při zadělávání těsta pečlivě soustředí na přesný poměr surovin. Každá pizza je pak obohacena kvalitními ingrediencemi, které jsou pro tento pravý italský pokrm typické.

Pizza

Nemáte čas na restauraci? Nechte si jídlo zaslat domů či do práce

Útulnou restauraci najdete v samotném centru města, a to na Klatovské třídě č. 6. Pokud nemáte čas a nestíháte restauraci navštívit, nemusíte skládat zbraně. Stačí si totiž jídlo objednat domů, firma totiž zajišťuje i rozvoz jídel v Plzni a okolí. Po Plzni a blízkých vesnicích nabízí Pizza plzeň rozvoz zdarma, takže zaplatíte pouze za objednávku. Platit můžete hotově, ale také běžně používanými stravenkami. A co víc – ke každé pizze dostanete kupon. Jakmile jich nasbíráte 10, máte nárok na 1 pizzu zcela zdarma. Při jednorázové objednávce více jídel (min. 3) pro změnu zdarma obdržíte 1 litr Coca Coly.
Restaurace a pizzerie J. Gotti vám kromě tradičních i méně známých druhů italské pizzy připraví i spoustu dalších jihoevropských pokrmů. Všemožné varianty těstovin, rizot a masových specialit, ale také vynikající italské dezerty. U J. Gotti si zkrátka pochutnáte. Pokud chcete jídlo domů, stačí si jej objednat na webu restaurace, případně volat na číslo 377 223 757.

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *