Švédský shuttle systém využívá naplno veškerý prostor ve skladu

Ve švédské výrobní továrně již přes 30 let vyvíjí a vyrábí originální regálový systém Radioshuttle, který v současné době slouží v různých odvětvích po celém světě. Jedná se o vysokohustotní skladovací systém vhodný opravdu pro každý typ zboží.

Radioshuttle pomáhá obyčejné policové regály proměnit na skutečně efektivní skladovací řešení, navíc minimalizuje nutnost lidské obsluhy. Řešení je připraveno stát se součástí plně autonomního skladu. Investicí do švédského Radioshuttle tedy investujete do budoucnosti, připravujete techniku, která bude v budoucnu ve skladech naprosto běžnou záležitostí.

O čem jsou shuttle skladové systémy?

Shuttle systémy nejsou nic jiného než regály vybavené pohyblivými podvozky. Tyto podvozky jsou připraveny transportovat paletu na její místo v regálu. Lidský pracovní (případně stroj) tedy jen položí paletu se zbožím na kraj regálu a podvozek ji dopraví tam, kam patří. Šetří tím čas, a hlavně umožňuje využít celý prostor skladu, i taková místa, kam by se jinak nešlo dostat. Je vynikající pro regály postavené do vysoké výšky nebo pro regály v těsné blízkosti, mezi nimiž se může jen těžko pohybovat manipulační technika.

Vysoká kapacita i výdrž baterie

Shuttle systém funguje na baterie, Radishuttle je vybaven vysokokapacitní baterií, která vydrží po celou dobu směny. Pak ji stačí dobít v nabíjecí stanici. Podvozek je dimenzován na zátěž 1800 kg, ovládá se na dálku, disponuje zvukovými a světelnými signály pro upozornění, je vybaven neklouzavým povrchem. Nevadí mu teplo ani zima, zvládne i práci v mrazáku, je připraven na teploty od -30 do +40 °C. Kromě toho si ho nakonfigurujete podle svých představ. Systém dokáže fungovat na principu FIFO (první dovnitř, první ven) i FILO (první dovnitř, poslední ven). Lze ho kombinovat s pikovacím tunelem i skladovacím mezaninem.

Add a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *